Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji
,

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Na Głogowskim Forum...

WYDARZENIA


Reklama

MZKS Chrobry

MAPA GŁOGOWA

GŁOGOWSKIE NIERUCHOMOŚCI


Kopernik, 2 pokoje, 43 m² okazja
Hutnik, 3 pokoje, 46 m², okazja
Hutnik, 3 pokoje, 51 m²,
Złota Podkowa, 2 pokoje, 43 m²
Złota Podkowa, 3 pokoje, 63 m²
ul. Wojska Polskiego, 3 pokoje 49 m²
Stare Miasto, Antresola, 75 m², 195 tyś
ul. Obrońców Pokoju, 1 pokój, 30 m²
Na sprzedaz dom w Głogowie
Dom koło SławyKamienica Stare Miasto - okazja
Dom na oś "Hutnik"
Piękny dom z bali
Pokoje biurowo - usługowe do wynajmu
Tanio dom obrzeża Głogowa
Działki budowlane
KOmfortowy dom w Sławie -okazja!
Mieszkanie jak w domku
Budynek do wynajmu na przyjęcia, uroczys
Rozpoczęta budowa tanioMieszkanie 70,90m2 180.000 zł
Dom w Głogowie,ul.Lotników
Atrakcyjne mieszkanie 255 tys.
Działka w Szlichtyngowej okolice rynku
Działka w Szlichtyngowej okazyjna cena
Grunty rolne Przedmoście
Kawalerka do wynajęcia Kopernik
Mieszkanie do wynajęcia z garażem

-----------


---------

Zapraszamy: Stare Miasto ul. Starowałowa 1 

Dom w Sławie Śląskiej
Mieszkanie na ul HERKULESA
Dom na ul. Prusa w Głogowie
Działka nieopodal Lasu W Głogówku
Dworek Głogowski
Dom w Kliszowie
Mieszkanie w Głogowie na AL. Wolności
Piękny dom w RADWANICACH
Działka w centrum SERBÓW
Dom u zbud.bliźniaczej w Szlichtyngowej
Zapraszamy: Głogów , ul. Kołłątaja 22.  

Dom na osiedlu Słonecznym - 122m2
Mieszkanie Złota Podkowa - 3 pokoje
Mieszkanie na Starym Mieście - 79mk
Pawilon Osiedle Kopernik - NISKA CENA!
Mieszkanie Śródmieście 58 m2
Dom do wynajęcia
Mieszkanie do wynajęcia - ul. Poczdamska
Działka bud. w miejs. Lipin gm.Radwanice
Dom w zab.bliźniaczej w Radwanicach
Dom w Grochowicach - 165 tys.
www.openhouse.com.pl 

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
WYKOŃCZENIE POD KLUCZ
NOWE MIESZKANIA DEWELOPERSKIE
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DOMY NA SPRZEDAŻ
MIESZKANIA NA WYNAJEM
LOKALE NA WYNAJEM
KREDYTY HIPOTECZNE I GOTÓWKOWE
DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ
SKUP NIERUCHOMOŚCI
INFORMACJE
Z GMINY PĘCŁAWRozwój oddziału wewnętrznego Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
06.04.2018.   
06.04.2018.
Dobra wiadomość dla pacjentów głogowskiego szpitala. Zarząd powiatu głogowskiego przekazał milion złotych na rozwój placówki. Połowa z tej kwoty zostanie przeznaczona na remont oddziału wewnętrznego. Jeszcze w tym roku pojawi się na nim czterdzieści osiem nowych łóżek, które będą odpowiadały nowoczesnym standardom. Mówi prezes lecznicy Edward Schmidt.Ważnym atutem odnowionego oddziału będzie stanowisko diagnostyki kardiologicznej. Mówi ordynator Radosław Gliński.Rozwój placówki jest możliwy także dzięki jej środkom własnym. Tylko w tym roku zarząd szpitala przeznaczy na inwestycje prawie osiemset tysięcy złotych.

Dodaj komentarz...

 
Świąteczne smaki i lokalna twórczość w jednym miejscu Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
22.03.2018.   
22.03.2018.

Świąteczne smakołyki, dekoracje i warsztaty dla najmłodszych - tak minęła coroczna prezentacja wielkanocnych tradycji Powiatu Głogowskiego. Prawdziwe tłumy odwiedziły stoiska przygotowane przez szkoły i gminy powiatu w salach pierwszego liceum ogólnokształcącego. Panie przez całe popołudnie częstowały żurkiem, ciastem i sałatkami, prezentowały także własnoręcznie ozdobione pisanki i stroiki.

- Przepięknie przygotowane stoły wielkanocne przez nasze gminy to pokaz tradycji Ziemi Głogowskiej. Nie ma tutaj rywalizacji a jedynie chęć podzielenia się swoimi umiejętnościami zarówno kulinarnymi jak i rękodziełem. Do twórczych działań zachęcaliśmy także dzieci i młodzież organizując warsztaty. Mamy nadzieję, że przekazana im wiedza i nabyte w trakcie warsztatów umiejętności zagoszczą na ich rodzinnych stołach w czasie świąt - mówił starosta głogowski, Jarosław Dudkowiak.

W warsztatach wzięło udział ponad 300 uczniów z głogowskich szkół i przedszkoli.

Dodaj komentarz...

 
To nie koniec dużych inwestycji w szpitalu Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
21.03.2018.   
21.03.2018.
Stawiają na nowoczesność i rozwój Głogowskiego Szpitala. Do głogowskiej placówki systematycznie trafia najnowszy sprzęt za miliony złotych. Po nowo oddanym oddziale Intensywnej Terapii, inwestycji wartej 8 mln, zaledwie 3 miesiące temu, inwestycje w szpitalu nie ustają. Już ruszyły długo wyczekiwane prace remontowe na oddziale ginekologicznym i termomodernizacja budynku przychodni przy. ul Kościuszki. To właśnie tam za kilka miesięcy otwarte zostanie nowoczesne centrum psychiatryczne.

- To jest kolejny krok w stronę nowoczesnego szpitala - mówi Jarosław Dudkowiak, Starosta Powiatu Głogowskiego. Na najbliższej sesji Rady Powiatu przegłosowana zostanie uchwała o kolejnych funduszach na szpital. - Powiat Głogowski przekaże milion złotych do Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Pieniądze pozwolą na modernizację oddziału wewnętrznego oraz utworzenie Centrum Zdrowia Psychicznego – mówi starosta, Jarosław Dudkowiak.

Dofinansowanie placówki pozwoli na zakup 48 nowoczesnych łóżek dla pacjentów oddziału wewnętrznego oraz doposażenie pracowni kardiologicznej w nowe bezprzewodowe EKG i bieżnie wysiłkową. Głogowianie zyskają także dostęp do opieki w Centrum Zdrowia Psychiczne i Terapii Uzależnień. Nowoczesne gabinety i sale terapeutyczne mieścić się będą w remontowanym właśnie budynku Przychodni Specjalistycznej na ul. Kościuszki.

Komentarze (1)

Czytaj całość…
 
Na pacjentów czeka najlepszy sprzęt i specjaliści Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
20.03.2018.   
20.03.2018.
Sprzęty o wartości prawie pół miliona złotych trafiły na odział chirurgii urazowo-ortopedycznej w głogowskim szpitalu. Czterysta pięćdziesiąt tysięcy złotych na ten cel przekazała miedziowa fundacja. Dzięki środkom udało się zakupić między innymi nowoczesny sprzęt do wykonywania badań USG, który pozwoli lekarzom na dokładne badanie m.in. stawów kolanowych. Mówi ordynator oddziału Bartosz Janusz.Dzięki dotacji z miedziowej fundacji udało się także zakupić nowoczesny stół do zbiegów ortopedycznych.

Komentarze (2)

 
Zgłosić musi się każdy poborowy Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
08.03.2018.   
08.03.2018.

Dodaj komentarz...

 
Poprowadzą krok po kroku do własnej działalności Drukuj Email
Źródło: Ogłoszenie PUP
02.03.2018.   
02.03.2018.


Jeśli myślisz o własnej firmie musisz tam być. 15 marca Powiatowy Urząd Pracy organizuje konferencję dla przyszłych przedsiębiorców. Specjaliści oraz praktycy podpowiedzą jak poradzić sobie z formalnościami i jak skutecznie uzyskać pieniądze na start. Zainteresowane osoby proszone są o potwierdzenie swojej obecności pod nr tel. 76 72 75 503. Konferencja odbędzie się 15 marca o godz 11. w Hotelu Qubus w Głogowie i potrwa około 1,5h.

Przyszłych przedsiębiorców zachęcamy również do udziału w zaplanowanych w marcu warsztatach. Pierwsze z nich zaplanowano na 19 marca. Zajęcia są doskonałą okazją do przygotowania dobrego biznes planu, analizy finansowej oraz strategii przyszłej działalności po okiem konsultantów.

Wszystkie informacje zdobyte podczas konferencji i warsztatów mogą okazać się bezcenne do złożenia wniosku na rozpoczęcie działalności gospodarczej o dotację w kwocie nawet do 17tys. Aktualnie w dyspozycji PUP na ten cel znajdują się środki w wysokości 1.173.000 zł, które pozwolą przyznać pomoc 69 osobom. Nabór wniosków rozpocznie się 26 marca i potrwa do 30 marca 2018 r.

Dodaj komentarz...

Czytaj całość…
 
Jadą po wiedzę i praktykę Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
28.02.2018.   
28.02.2018.
Powiat Głogowski realizuje kolejny kompleksowy projekt w ramach programu Erasmus + Akcja 1 Mobilność edukacyjna – kształcenie i szkolenie zawodowe pn. „NAUKA W POLSCE + PRAKTYKA W NIEMCZECH = SUKCES ZAWODOWY UCZNIÓW SZKÓŁ POWIATU GŁOGOWSKIEGO”.

W miniony weekend wyjechała druga grupa młodzieży na praktyki zawodowe do Niemiec. Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Głogowie i Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie kształcą się w zawodach: technik ekonomista, technik logistyk oraz kucharz, elektryk i ślusarz.

Uczniowie ZSE i ZSP będą przebywać w Bad Freienwalde do 24.03.2017 r., gdzie odbędą 4 - tygodniowe praktyki zawodowe zarówno w przedsiębiorstwach jak i w placówce kształcenia zawodowego. Podczas zagranicznego pobytu uczniowie odbędą praktyki zawodowe, które przyczynią się do ich rozwoju, będą mieli możliwość poznania jak funkcjonują przedsiębiorstwa w Niemczech, jakie są zasady i kultura pracy. Udział w praktykach zapewni uczniom zdobycie doświadczenia wymaganego na dzisiejszym rynku pracy. Ponadto będą mieli możliwość doskonalenia języka niemieckiego, poznania mentalności i kultury państwa zachodniego. W ramach pobytu przewidziany jest również bogaty program kulturowy, w ramach którego zaplanowano szereg wyjazdów i wycieczek, zwiedzanie ciekawym miejsc pod względem historycznym i kulturalnym.

Dodaj komentarz...

Czytaj całość…
 
We wtorki i czwartki wydłużą godziny przyjęć w Wydziale Komunikacji Drukuj Email
Źródło: Ogłoszenie
14.02.2018.   
14.02.2018.
W związku z pojawiającymi się trudnościami z rejestracją pojazdów wynikającymi z wdrożenia systemu teleinformatycznego CEPiK 2.0 Wydział Komunikacji wprowadza zmiany w godzinach przyjmowania interesantów.

W dwa dni tygodnia tj. wtorek i czwartek Wydział Komunikacji będzie czynny dłużej czyli od godz. 7:40 do godz. 15:10.
W pozostałe dni tygodnia bez zmian, od godz. 8:00 do 14:30. Kasa w Starostwie również będzie czynna w tych godzinach.

REJESTRACJA WIZYT >> Kliknij TU

Komentarze (8)

 
Ruszyły praktyki zawodowe w Niemczech Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
12.02.2018.   
12.02.2018.
Powiat Głogowski realizuje kolejny kompleksowy projekt w ramach programu Erasmus + Akcja 1 Mobilność edukacyjna – kształcenie i szkolenie zawodowe pn. „NAUKA W POLSCE + PRAKTYKA W NIEMCZECH = SUKCES ZAWODOWY UCZNIÓW SZKÓŁ POWIATU GŁOGOWSKIEGO”.

Na praktyki zawodowe do Niemiec na początku lutego wyjechała pierwsza grupa uczestników. Było to 10 uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie kształcących się w zawodach: technik usług fryzjerskich, technik obsługi turystycznej, technik organizacji reklamy oraz kucharz i sprzedawca.

Dodaj komentarz...

Czytaj całość…
 
Złote Herby Powiatu dla głogowskiego biznesu Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
01.02.2018.   
01.02.2018.


Kolejne głogowskie firmy zostały wyróżnione odznaką złotego Herbu Powiatu Głogowskiego. Od dwóch lat nagroda przyznawana jest przez starostwo lokalnym zakładom, instytucjom, organizacjom i osobom zasłużonym dla ziemi głogowskiej. Odznaka jest wyrazem uznania za ich kreatywność, wytrwałość oraz zaangażowanie w umacnianie pozycji lokalnego biznesu.

- Dziękujemy za Waszą pracę i trud. Za Wasze pomysły i zaangażowanie w rozwój miasta i powiatu. Staramy się Was w tym wspierać - mówił starosta Głogowa Jarosław Dudkowiak.

Złote Herby Powiatu wręczone zostały podczas II edycji konferencji "Rok pracodawcy", która została zorganizowana w Hotelu Qubus w Głogowie. Wyróżnienie trafiło do dwudziestu jeden przedsiębiorców. W drugiej części spotkania przedsiębiorcy uczestniczyli w cyklu szkoleń m.in. z promocji profilu firmy w mediach społecznościowych, prawa pracy oraz nowych propozycji Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Dodaj komentarz...

Czytaj całość…
 
Starosta odpowiada radnym Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
30.01.2018.   
30.01.2018.

Komentarze (3)

 
Los zwierząt nie jest im obojętny Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
29.01.2018.   
29.01.2018.

Busy wypełnione po brzegi darami dla zwierzaków pojechały w poniedziałek do głogowskiego schroniska. Ponad 400kg karmy oraz koce, kołdry, zabawki i inne akcesoria to finał kolejnej akcji organizowanej przez głogowskie starostwo. Przez ostatnie dwa miesiące mieszkańcy mogli przynosić tam dary dla porzuconych czworonogów. Dary trafiły również do zwierząt przebywających pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "AMICUS".

- Bardzo dziękujemy wszystkim instytucjom zaangażowanym w zbiórkę darów, a także wszystkim mieszkańcom Powiatu Głogowskiego, którzy włączyli się do akcji. Szczególne podziękowania kierujemy do przedszkolaków i ich opiekunów z Przedszkola nr 20, PP nr 21, PP nr 17 oraz Przedszkola Niepublicznego "Jagódka". Pokazaliście, że los mniejszych przyjaciół nie jest Wam obojętny - mówił Jarosław Dudkowiak, starosta głogowski.

Dodaj komentarz...

 
Rusza wieloetapowy projekt PCPR Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
26.01.2018.   
26.01.2018.

„Dla dobra dziecka i rodziny”
to dedykowana akcja w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, który finansowany będzie ze środków UE. Jego celem ma być wsparcie dzieci i młodzieży z instytucjonalnej i rodzinnej pieczy zastępczej, nie wyłączając opiekunów, poprzez usługi aktywnej integracji. Wsparciem ma być objęte 250 osób, a łączna wartość projektu to 820 tysięcy złotych. Inauguracyjne spotkanie zaplanowane zostało na 31 stycznia na godzinę 14:30.

Każde z działań ma się odbywać tak na drodze społecznej, jak i zawodowej. Organizowane będą indywidualne konsultacje z psychologiem, radcą prawnym, logopedą, lekarzem psychiatrą, doradcą zawodowym, hipoterapeutą, dogoterapeutą, rehabilitantem i fizjoterapeutą. Drugim krokiem ma być „Szkoła dla rodziców”. W jej ramach przekazywana będzie wiedza z zakresu umiejętności wychowawczych, edukacji z zakresu rozwoju potrzeb dziecka, wyznaczania norm i pogłębianie samoświadomości skuteczności metod wychowawczych.

Dodaj komentarz...

Czytaj całość…
 
KFS: ponad 6 mln zł na szkolenia pracowników Drukuj Email
Źródło: Nadesłane
16.01.2018.   
16.01.2018.
Znany jest dokładny podział pieniędzy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Przedsiębiorcy z dolnośląskich powiatów będą mieć do dyspozycji od 92 tys. zł do 1,5 mln zł na szkolenia swoich pracowników. W sumie 6,39 mln zł.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy to wydzielona część środków Funduszu Pracy, która została przeznaczona na finansowanie kształcenia ustawicznego osób pracujących. Fundusze można przeznaczyć między innymi na kursy, szkolenia, czy też studia podyplomowe. O wyborze konkretnych działań decydują sami pracodawcy.

O dofinansowanie rozwoju pracowników mogą wystąpić pracodawcy, którzy chcą inwestować w podnoszenie kompetencji własnych i swoich pracowników. Nabór będą prowadzić Powiatowe Urzędy Pracy, które już przygotowują się do ogłoszenia terminu przyjmowania wniosków. Część z nich rozpocznie przyjmowanie wniosków jeszcze w styczniu. Dlatego już dziś zachęcamy pracodawców do kontaktu z Powiatowym Urzędem Pracy. Ze swojej strony zaś przygotowujemy również akcję informacyjną i pięć spotkań w regionie dla dolnośląskich pracodawców – mówi Ewa Grzebieniak, dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Dodaj komentarz...

Czytaj całość…
 
ZS Samochodowych i Budowlanych w nowej odsłonie Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
08.01.2018.   
08.01.2018.


Budynek Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych zyskał nowy wizerunek po zakończonym remoncie. Nowa elewacja i stolarka okienna w dwóch pawilonach znacząco poprawiły komfort nauki dla uczniów i pracy dla całej kadry. Efekt prac zaprezentowany został przez uczniów podczas uroczystego apelu.

- Szkoła zmieniła wygląd. Prace termomodernizacyjne, nowe oświetlenie zewnętrzne i chodniki pozwoliły odnowić również teren zielony wokół szkoły. W szkole jest cieplej i już widzimy mniejsze zużycie energii. Jest to piękny prezent, z uwagi na jubileusz 50-lecia, który szkoła obchodziła w ubiegłym roku
- mówiła dyrektorka, Sylwia Chodor.

Projekt termomodernizacji wartego blisko 2 mln złotych został zrealizowany przez powiat dzięki dofinansowaniu w wysokości 1mln 200 tys złotych ze środków Unii Europejskiej. - Inwestycja cieszy bo są to nie tylko zmniejszone koszty, ale też dbanie o nasz majątek. Najważniejsza jest jednak karda i młodzież, która teraz z jeszcze większą przyjemnością będzie kształcić w wybranym zawodzie. Mamy na uwadze jeszcze remont szkolnego boiska - mówił starosta głogowski, Jarosław Dudkowiak.

Komentarze (4)

 
Powiat szuka wykonawcy Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
04.01.2018.   
04.01.2018.
Ponad trzy miliony złotych przeznaczy głogowskie starostwo na budowę dwóch rodzinnych domów dziecka. Placówki mają stanąć przy ulicy Folwarcznej i Spadzistej, a trafią do nich podopieczni domu przy Lipowej. Mówi wicestarosta Wojciech Borecki :Starostwo nadal poszukuje firmy, która zajmie się realizacją tego zadania. To już drugie podejście, bo podczas pierwszego przetargu nie udało się wyłonić wykonawcy.Sam powiat do inwestycji dołoży prawie sześćset tysięcy złotych. Zadanie ma zostać zrealizowane do końca tego roku.

Dodaj komentarz...

 
Stabilny budżet powiatu Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
03.01.2018.   
03.01.2018.
Rozsądny, bezpieczny i odpowiedzialny – takimi określeniami władze powiatu opisują przyjęty na dwa tysiące osiemnasty rok budżet starostwa. Przez najbliższe dwanaście miesięcy zarząd planuje wydać sto trzynaście milionów złotych, z czego dziesięć milionów zostanie przeznaczone na inwestycje. Mówi starosta Jarosław Dudkowiak.Ten budżet jest przede wszystkim realny - tłumaczy skarbnik powiatu Krystian Czarnota.Wpływy do budżetu w ciągu roku powinny jeszcze wzrosnąć dzięki pozyskiwanym środkom zewnętrznym.

Komentarze (1)

 
Pieniądze na nowy sprzęt Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
02.01.2018.   
02.01.2018.

Kilka miesięcy trwały starania zarządu głogowskiego szpitala o pozyskanie środków unijnych. Wysiłki w końcu się opłaciły, bo niebawem do lecznicy trafi blisko półtora miliona złotych. Pieniądze przeznaczone zostaną na zakup nowego sprzętu. W specjalistyczną aparaturę doposażony zostanie głównie szpitalny oddział ratunkowy. Mówi wiceprezes placówki Marek Bestrzyński :Sam szpital do zakupu urządzeń dołoży jeszcze prawie dwieście tysięcy złotych.

Komentarze (4)

 
Z opłatkiem u emerytów i rencistów Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
21.12.2017.   
21.12.2017.
W Głogowie przez cały tydzień trwają spotkania opłatkowe i wieczerze wigilijne. Z życzeniami wędrują po mieście przedstawiciele władz miasta i powiatu.

Miejscem jednego z takich spotkań przy wyjątkowo licznym stole było spotkanie zorganizowane przez głogowskich emerytów i rencistów. Były życzenia od gości honorowych i łamanie się opłatkiem a wszystkich zebranych do wspólnego kolędowania zachęcał zespół Złoty Wiek.

Dodaj komentarz...

 
Nowe zabiegi w szpitalu Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
21.12.2017.   
21.12.2017.
Endoprotezy, operacje artroskopowe stawu kolanowego czy biodrowego to tylko jedne z nielicznych zabiegów, jakie od niedawna można wykonywać w głogowskim szpitalu. Oddział chirurgii i ortopedii coraz bardziej przybliża się do nowoczesnych standardów. To jednak nie koniec planowanych modernizacji. Mówi prezes lecznicy Edward Szmidt. Inwestycje na oddziale planowane są na najbliższe trzy lata. To w ramach programu rozwoju głogowskiego szpitala.

Komentarze (4)

 

«« start « poprzednia 1 2 następna » koniec »»

Pozycje :: 1 - 24 z 44

Reklama

Sprawdź
nasze ceny!!!

Reklama

Reklama

Reklama

Głogowskie linki

więcej linków >>

Ostatnio w galerii...

Skanery

Skaner Kaspersky Lab
Skaner MKS
Skaner Panda Software
Skaner Symatec