Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji
,

Reklama

Reklama

WYDARZENIA


MZKS Chrobry

MAPA GŁOGOWA

GŁOGOWSKIE NIERUCHOMOŚCI


MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DOMY NA SPRZEDAŻ
LOKALE NA SPRZEDAŻ
LOKALE DO WYNAJĘCIA
HALE NA SPRZEDAŻ
OBIEKTY NA SPRZEDAŻ
TYLKO U NAS, Dom w Głogowie, Paulinów
TYLKO U NAS, Dom w miejscowości Jaczów
NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKAKamienica Stare Miasto - okazja
Dom na oś "Hutnik"
Piękny dom z bali
Pokoje biurowo-usługowe do wynajmu
Dom z dużą działką ok Glogowa
Działki budowlane
Duża działka dla dewelopera
Duże mieszkanie do wynajmu
Budynek do wynajmu na przyjęcia, uroczys
Dwa domy działka inwestycyjnaMieszkanie 70,90m2 180.000 zł
Dom w Głogowie,ul.Lotników
Atrakcyjne mieszkanie 255 tys.
Działka w Szlichtyngowej okolice rynku
Działka w Szlichtyngowej okazyjna cena
Grunty rolne Przedmoście
Kawalerka do wynajęcia Kopernik
Mieszkanie do wynajęcia z garażem

---------------


-------------

Zapraszamy: Stare Miasto ul. Starowałowa 1 

Dom w Sławie Śląskiej
Dom w Sobinie k/Polkowic
Piękna posiadłość w Krzekotówku
Mieszkanie 2 pokoje IV piętro
Dom na ul. Prusa w Głogowie
Domy w zabudowie bliźniaczej w SERBACH
Działka nieopodal Lasu W Głogówku
Dom w Starej Rzece
Dworek Głogowski
Mieszkanie w Polkowicach
Zapraszamy: Głogów , ul. Kołłątaja 22.  

Mieszkania deweloperskie Złota Podkowa
Mieszkania deweloperskie Piastów
Mieszkanie do wynajęcia - Stare Miasto
Mieszkanie do wynajęcia Śródmieście
Mieszkanie 3 pok. - Środmieście
Nowy dom w Modłej
Budynek produkcyny/magazyn
lokal do wynajęcia-Śrómieście
Działka w Wilkowie
Szeregowka w Środmieściu
Ogłoszenie
INFORMACJE
Z GMINY PĘCŁAWWystartowała zbiórka darów dla schroniska Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
20.02.2020.   
20.02.2020.
Już po raz 8. Starostwo Powiatowe w Głogowie organizuje zbiórkę darów rzeczowych dla zwierząt przebywających pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus oraz w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Głogowie.

- W naszym urzędzie pracuje mnóstwo wrażliwych osób, dla których dobro zwierząt jest bardzo ważne. Inicjatorką akcji jest nasza pracownica, która uruchomiła zbiórkę, rejestrując komitet społeczny. – informuje Starosta Głogowski, Jarosław Dudkowiak.

W okresie do 10 kwietnia 2020 roku dary będą przyjmowane w 2. lokalizacjach: w Starostwie Powiatowym w Głogowie (Sikorskiego 21, pokój nr 119/120, godz. 7:30-15:30) oraz w Miejskim Centrum Wspierania Rodziny (Folwarczna 7, godz. 8:00-18:00).
Czytaj całość…
 
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
19.02.2020.   
19.02.2020.

Obchody Tygodnia mają zwrócić uwagę na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. Taką pomocą będą bezpłatne porady prawne oraz psychologiczne udzielane w sądach, prokuraturach, komendach policji, a także w siedzibach prawniczych samorządów zawodowych i organizacji pozarządowych. Porad udzielą prokuratorzy, asystenci sędziów, referendarze, adwokaci, radcowie prawni, aplikanci, policjanci, psycholodzy, kuratorzy sądowi oraz inni specjaliści.

W ramach Obchodów Tygodnia Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, od 21 do 28 lutego 2020 roku, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Komendy Powiatowej Policji w Głogowie ul. Obrońców Pokoju 17. Informacji będą udzielać aktualnie dyżurujący policjanci.

 
Drogeria Super-Pharm w galerii Cuprum Arena już od 18 lutego Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
17.02.2020.   
17.02.2020.
W dniu otwarcia rabat -20% na cały asortyment, bezpłatne atrakcje min. makijaż i badanie włosów, a także atrakcyjne gratisy do zakupów. Bądź z nami 18 lutego.
 

Super- Pharm to unikalna koncepcja 3 w 1

Czytaj całość…
 
Pomóżmy 6 letniej Ani odzyskać wzrok Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
16.02.2020.   
16.02.2020.

 

- Klinika jest gotowa. A my nie możemy zebrać potrzebnej kwoty. Brakuje 116 tysięcy złotych. Błagam, pomóżcie mi ratować Moje dziecko - pisze mama 6 letniej Ani z Głogowa, która ma zdiagnozowany niedorozwój nerwów wzrokowych.

Dziewczynka ma szansę odzyskać wzrok, dzięki terapii komórkami macierzystymi - 10 podań. Kosztowna terapia przekracza jednak możliwości rodziny. W listopadzie ruszyła zbiórka, ale zebrana kwota to niecałe 18 tysięcy.

- W ilości siła. Liczy się każda złotówka i nagłośnienie o zbiórce na siepomaga.pl. Zostało 14 dni - apeluje pełna wiary mama Ani.

 
Stawiają na integrację i talenty dzieci Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
14.02.2020.   
14.02.2020.

 

Przez pięć dni odwiedzą wszystkie gminy Powiatu Głogowskiego. Od poniedziałku ruszy akcja Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pt."DAR SERCA DZIECIOM Z POWIATU".

Integracyjne imprezy w formie ciekawych i kreatywnych zajęć są otwarte dla dzieci z obszarów wiejskich, którym organizatorzy pragną uatrakcyjnić spędzanie czasu wolnego podczas ferii zimowych.

Czytaj całość…
 
Fałszywe SMS i maile od "skarbówki" Drukuj Email
Źródło: Nadesłane
14.02.2020.   
14.02.2020.

UWAGA na fałszywe wiadomości e-mail nt. "zamiaru wszczęcia kontroli" oraz wiadomości sms o rzekomych zaległościach podatkowych.

Ostrzegamy przed fałszywymi e-mailami, w których autor wiadomości podszywa się pod pracownika Urzędu Skarbowego i informuje o zamiarze wszczęcia kontroli i koniecznością wypełnienia dokumentów wymienionych w załączniku.

Do Dyrektora Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu docierają sygnały o podejrzanych wiadomościach sms dotyczących „zaległości na indywidualnym rachunku podatkowym". Tego typu wiadomości są fałszywe i nie zostały wysłane z serwerów (systemów) Krajowej Administracji Skarbowej.

- Apelujemy o nieotwieranie linków z SMSów od nieznanych nadawców, a także nieodpowiadanie na takie wiadomości - czytamy w komunikacie Krajowej Administracji Skarbowej.

Czytaj całość…
 
Koleje Dolnośląskie planują zakup pociągów hybrydowych Drukuj Email
Źródło: Nadesłane
14.02.2020.   
14.02.2020.

Jedenaście nowych składów, w tym sześć, pierwszych w Polsce pociągów hybrydowych chcą do 2023 roku kupić Koleje Dolnośląskie w planowanym przetargu na zakup taboru. Pierwsze pociągi trafią na Dolny Śląsk w 2022 roku.

W ramach planowanego postępowania przetargowego spółka planuje zakup sześciu sztuk trzyczłonowych pojazdów z dwusystemowym napędem elektryczno-spalinowym (hybrydowym, HZT), które będą mogły zabrać na pokład minimum 320 pasażerów oraz pięciu pięcioczłonowych składów o napędzie elektrycznym (EZT), które będą obsługiwać minimum 550 pasażerów.

Czytaj całość…
 
Kolej Aglomeracyjna coraz bliżej Drukuj Email
Źródło: Nadesłane
14.02.2020.   
14.02.2020.

 

Przedstawiciele samorządów Zagłębia Miedziowego spotkali się w lubińskim ratuszu, aby omówić model finansowania dokumentacji Kolei Aglomeracyjnej. To kolejny krok w kierunku budowy połączenia kolejowego Legnica-Lubin-Polkowice-Głogów.

Podczas spotkania, przedstawiono dwa projekty kolejowe. Pierwszy dotyczy połączenia Lubin-Polkowice-Nielubia-Głogów dla którego koszt studium wykonalności wraz z decyzją środowiskową oszacowano na ok. 3 mln zł. Drugi projekt kolejowy dotyczy dobudowania jednego toru do istniejącej linii nr 289 relacji Głogów-Lubin. Tutaj projekt ma kosztować ok. 1 mln zł.

Czytaj całość…
 
Walentynkowy Cross Straceńców już w sobotę Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
14.02.2020.   
14.02.2020.


Organizatorzy Crossu Straceńców zapraszają wszystkich, którzy kochają bieganie i ukończyli 14 lat na jego Walentynkową odsłonę. 15 lutego na terenie Górkowa każdy z uczestników sam zdecyduje, po ilu pętlach zejdzie z trasy i przekroczy linię mety. Tym razem nie będzie pomiaru czasu. Na trasie nie będzie rowów z wodą. Za to będzie wyłącznie dobra zabawa. Do pokonania 3 pętle po 4,2 km każda.

- Chcielibyśmy, abyś zgłosił się do biura zawodów, wsparł budowę głogowskiego hospicjum kwotą 10 złotych, podpisał oświadczenie ( niepełnoletni zawodnicy zgłaszają się z opiekunem), a w zamian otrzymasz opaskę z numerem startowym umożliwiającą udział w biegu - zaprasza Jerzy Górski, organizator biegu

Czytaj całość…
 
Czerwonka z medalem mistrzostw świata Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
14.02.2020.   
14.02.2020.

 

Polskie panczenistki w składzie: Andżelika Wójcik, Kaja Ziomek i Natalia Czerwonka (lubinianka) zdobyły brązowy medal w sprincie drużynowym w mistrzostwach świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansach w Salt Lake City. Po złoto sięgnęły Holenderki.

To trzeci w karierze medal mistrzostw świata wywalczony przez reprezentantkę klubu MKS Zagłębie Lubin. Chociaż indywidualnie w konkurencji na 3000 m Czerwonka zajęła odległą pozycję, to tego samego dnia potrafiła z koleżankami powalczyć o medal w konkurencji zespołowej.

Czytaj całość…
 
Walentynka dla kierowców Drukuj Email
Źródło: Nadesłane
14.02.2020.   
14.02.2020.

 

To idealny dzień, aby przypomnieć i uświadomić uczestnikom ruchu drogowego, że prawdziwa miłość to odpowiedzialność. To odpowiedzialność za drugiego człowieka.

W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz osób nam bliskich pamiętajmy o podstawowych zasadach obowiązujących w ruchu drogowym.

Czytaj całość…
 
Drogeria Super-Pharm w galerii Cuprum Arena już od 18 lutego Drukuj Email
Źródło: Nadesłane
14.02.2020.   
14.02.2020.

W dniu otwarcia rabat -20% na cały asortyment, bezpłatne atrakcje min. makijaż i badanie włosów, a także atrakcyjne gratisy do zakupów. Bądź z nami 18 lutego.

Super- Pharm to unikalna koncepcja 3 w 1
Czytaj całość…
 
Mają serca i dają serca Drukuj Email
Źródło: Nadesłane
13.02.2020.   
13.02.2020.

 

Pomagają chorym, sprzątają lasy, sprzedają pączki, biegają charytatywnie, angażują się w zbiórki pieniężne, uczą pierwszej pomocy, zbierają dary i wspierają organizacje pozarządowe – wolontariusze KGHM Polska Miedź S.A. otrzymali od Marcina Chludzińskiego, Prezesa KGHM dyplomy z podziękowaniami za udział w akcjach charytatywnych w 2019 roku.

 

Czytaj całość…
 
Zadzwonił oszust z historią o wypadku Drukuj Email
Źródło: Nadesłane
13.02.2020.   
13.02.2020.

Policjanci stale apelują o czujność i ostrożność. Oszuści cały czas próbują wyłudzić pieniądze od osób starszych. Duża świadomość o metodach działania przestępców pozwala wielu osobom ustrzec się przed utratą swoich oszczędności, jednak zdarzają się takie sytuacje, gdzie rozmowa jest prowadzona w taki sposób przez oszusta, że seniorzy oddają pieniądze w ich ręce. Tak było w przypadku starszego małżeństwa z Lubina, które straciło 36 tysięcy złotych. Po telefonie od fałszywego wnuka, para udała się do banku, wzięła kredyt i przekazała gotówkę nieznanej sobie kobiecie, podającej się za adwokata. Wymyślona historia dotyczyła wypadku drogowego, w wyniku którego, na przejściu dla pieszych, została potrącona kobieta w ciąży. Według oszusta sprawcą był zięć starszego małżeństwa, a po pieniądze zadzwonił wnuk – oczywiście fałszywy.

Czytaj całość…
 
Chcą usprawnić prace wydziału komunikacji Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
12.02.2020.   
12.02.2020.
Dodatkowy pracownik i płatności kartą to zmiany jakie nastąpią w najbliższych tygodniach w wydziale komunikacji głogowskiego starostwa. Ma to usprawnić jego prace i obsługę zwiększonej liczby petentów. Zmiana przepisów i widmo kar sprawiła, że ilość rejestrowanych aut wzrosła prawie o 40%.
 
- Długie kolejki przed wydziałami komunikacji są zupełnie niepotrzebne, ponieważ nowe przepisy dotyczą kupna lub sprzedaży auta po 1 stycznia 2020r - informuje Jarosław Dudkowiak, Starosta Głogowski. Kary będą nakładane jedynie w przypadku sprowadzenia po dniu 31 grudnia 2019 r. albo nabycia pojazdu niebędącego pojazdem nowym, sprowadzonego z terytorium państwa członkowskiego UE, gdy data sprowadzenia pojazdu jest dzień po dniu 31 grudnia 2019 r. i niezarejestrowania ww. pojazdu w terminie 30 dni od daty jego sprowadzenia. Nabycia lub zbycia pojazdu zarejestrowanego na terytorium RP po dniu 31 grudnia 2019 r. i niezawiadomienia o tym starosty w terminie 30 dni od daty nabycia lub zbycia.
 
Pierwsi klienci z terminali płatniczych w wydziale komunikacji skorzystają od kwietnia tego roku.

 
Volkswagen wbił się w ciężarówkę Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
12.02.2020.   
12.02.2020.


Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku na drodze DW 292. Tuż za Przedmościem osobowy volkswagen (około godz 14.00) zderzył się z samochodem ciężarowym. Droga jest zablokowana.

Kierowca volkswagena wyprzedzał dwa pojazdy, które zwolniły na prostym odcinku drogi. Jak się okazało pierwszy z nich samochód ciężarowy skręcał w lewo w polną drogę. Osobówka wbiła się w jej bok. Ciężarówka była załadowana do pełna piaskiem na pobliską budowę. Do szpitala w Głogowie został zabrany kierowca i jego pasażerka. Oboje byli przytomni.
 
Zatrzęsło w Głogowie i okolicy Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
11.02.2020.   
11.02.2020.

Wstrząs o sile magnitudzie 3,4 nastąpił o godzinie 17.45 w odległości 4 km od Głogowa na głębokości 1 km. Wywołały go strzały planowane i nie był on zagrożeniem dla górników.

 
Wandale uszkodzili szpitalne lądowisko Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
11.02.2020.   
11.02.2020.

Minionej nocy nieznani dotąd sprawcy uszkodzili aż siedem lamp rozświetlających nocą lądowisko, z którego korzystają helikoptery Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Bezmyślny akt wandalizmu może przyczynić się do wielkiej tragedii. Dlaczego? Teraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe nie będzie mogła wylądować w wyznaczonym miejscu przy szpitalu nocą. W efekcie komuś może nie zostać udzielona pomoc na czas. Sprawcę znaleźć będzie trudno, bowiem monitoring przychodni nie rejestruje obrazu z tego miejsca, bowiem jest zbyt ciemno.

Czytaj całość…
 
Miasto po wichurze Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
10.02.2020.   
10.02.2020.

Dwa samochody zostały uszkodzone po tym jak porywisty wiatr przewrócił drzewo przy ulicy Mechanicznej w Głogowie. Nawałnica trwała kilkanaście minut. To jednak wystarczyło by wysoki na kilkanaście metrów świerk runął na zaparkowane przed blokiem pojazdy. Musieli interweniować strażacy z ciężkim sprzętem. Najmocniej uszkodzone zostało auto marki KIA. Pojazd ma wgnieciony dach i wybite szyby.

Prosto z tego zdarzenia strażacy jechali na Serby. Tam pod naporem wiatru drzewo oparło się o dom. Wyrwane z korzeniami musiało zostać ścięte. W akcji uczestniczyła drabina mechaniczna.

 
Problemy z dostarczaniem korespondencji Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
10.02.2020.   
10.02.2020.

Poczta Polska: spora część głogowian nie posiada zainstalowanych skrzynek na korespondencję.

Jak informuje Poczta Polska spora część głogowian nie posiada zainstalowanych skrzynek oddawczych tj. skrzynek do których listonosz doręcza korespondencję. Występują także braki w oznakowaniu numerem porządkowym posesji, co utrudnia doręczanie korespondencji.

Jest to problem dla obu stron, nie tylko dla operatora pocztowego, ale także dla adresata korespondencji. 

Czytaj całość…
 

«« start « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna » koniec »»

Pozycje :: 1 - 24 z 628

Reklama

Cena 4600 zł za m2 brutto

Nowe, bezczynszowe mieszkania u zbiegu ulic Kossaka i Budowlanych, budowane w energooszczędnej technologii, winda, miejskie ogrzewanie, miejsca postojowe w garażu


Reklama

Głogowskie linkiwięcej linków >>

Ostatnio w galerii...

Skanery

Skaner Kaspersky Lab
Skaner MKS
Skaner Panda Software
Skaner Symatec
Informujemy, że Portal GPI korzysta z tzw. plików cookies (ciasteczka) aby umożliwić prawidłowe działanie stron Głogowskiego Portalu Informacyjnego.
Więcej informacji o plikach cookies dostępne jest TUTAJ. Klikając przycisk "AKCEPTUJĘ" zgadzasz się na używanie plików cookies.