Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji
,

Reklama

Reklama

Reklama

WYDARZENIA


MZKS Chrobry

MAPA GŁOGOWA

GŁOGOWSKIE NIERUCHOMOŚCI


MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DOMY NA SPRZEDAŻ
LOKALE NA SPRZEDAŻ
LOKALE DO WYNAJĘCIA
HALE NA SPRZEDAŻ
OBIEKTY NA SPRZEDAŻ
TYLKO U NAS, Dom w Głogowie, Paulinów
TYLKO U NAS, Dom w Głogowie, szeregowiec
Tylko u NAS, Dom w Głogowie - wolnostojącyKamienica Stare Miasto - okazja
Dom na oś "Hutnik"
Piękny dom z bali
Pokoje biurowo-usługowe do wynajmu
Dom z dużą działką ok Glogowa
Działki budowlane
Budynek warsztatowy
Budynek do wynajmu na przyjęcia, uroczys
Nowy Dom blisko S3 okazjaMieszkanie 70,90m2 180.000 zł
Dom w Głogowie,ul.Lotników
Atrakcyjne mieszkanie 255 tys.
Działka w Szlichtyngowej okolice rynku
Działka w Szlichtyngowej okazyjna cena
Grunty rolne Przedmoście
Kawalerka do wynajęcia Kopernik
Mieszkanie do wynajęcia z garażem

-----------------


-------------------

Zapraszamy: Stare Miasto ul. Starowałowa 1 

Dom w Sławie Śląskiej
Dom w Sobinie k/Polkowic
Mieszkanie w Polkowicach
Mieszkanie 2 pokoje IV piętro
Dom na ul. Prusa w Głogowie
Domy w zabudowie bliźniaczej w SERBACH
Działka nieopodal Lasu W Głogówku
Dom w Starej Rzece
Dworek Głogowski
Piękny dom w RADWANICACH
Zapraszamy: Głogów , ul. Kołłątaja 22.  

Mieszkanie na Starym Mieście - 52,30 mkw
Mieszkanie Złota Podkowa - 3 pokoje
Mieszkanie na Starym Mieście - 79mk
kawalerka do wynajęcia Stare Miasto
kawalerka do wynajęcia - Śródmieście
Mieszkanie na Koperniku - 79 mkw
Mieszkanie w Śródmieściu
Dom do wynajęcia
Dom w Łagoszowie Małym
www.openhouse.com.pl 

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
WYKOŃCZENIE POD KLUCZ
NOWE MIESZKANIA DEWELOPERSKIE
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DOMY NA SPRZEDAŻ
MIESZKANIA NA WYNAJEM
LOKALE NA WYNAJEM
KREDYTY HIPOTECZNE I GOTÓWKOWE
DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ
SKUP NIERUCHOMOŚCI
Reklama
INFORMACJE
Z GMINY PĘCŁAWZ oddaniem uczestniczyli w Misterium Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
20.04.2019.   
20.04.2019.


Wierni zgromadzeni w Kościele pw. Nawiedzenia N.M.P. w Piersnej z uwagą i w pełnym skupieniu obserwowali zjawiskowe Misterium Męki Pańskiej połączone z Drogą Krzyżową. Aktorzy z pełnym zaangażowaniem prezentowali ostatnie godziny życia Jezusa Chrystusa.

„Kielich Goryczy” był uzupełniony poruszającymi pieśniami nawiązującymi do Wielkanocy, do Syna Bożego. Po kolejnych scenach w samym kościele, wierni udali się za aktorami w krótką drogę dookoła Kościoła by przeżywanie święta wzbogacić o interpretacje Pisma, które ma swoje odniesienie do naszego życia.

Podczas całego przedsięwzięcia prowadzona była zbiórka na odnowienie dachu zabytkowego Kościoła.

 
Patroli będzie więcej niż zwykle Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
19.04.2019.   
19.04.2019.

Policjanci zadbają o bezpieczeństwo podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dla funkcjonariuszy wielu pionów, to przede wszystkim okres wzmożonej pracy na rzecz mieszkańców. Na drogach i w miejscowościach województwa dolnośląskiego pojawi się więcej niż zwykle patroli. Sami pamiętajmy też o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach oraz o właściwym zabezpieczeniu przed wyjazdem naszych mieszkań.

Od 19 kwietnia br. ruszy policyjna akcja „Wielkanoc 2019”, która potrwa do 22 kwietnia br.

 
Trzy gminy niosą pomoc Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
19.04.2019.   
19.04.2019.


Mieszkańcy aktywnie włączają się do zbiórki funduszy na remont dachu zabytkowego Kościoła w Piersnej. Gmina Grębocice, Pęcław i Głogów integrują chętnych do pomocy przy okazji organizowanej Inscenizacji Męki Pańskiej w nadchodzący Wielki Piątek.

W wydarzeniu weźmie udział 60 aktorów-amatorów, mieszkańców między innymi Żabic, Rzeczycy, Piersnej, Trzęsowa, Przedmościa, Grębocic, Głogowa i Bucza. Rozpoczęcie inscenizacji przypada na godzinę 18:00 (19 kwietnia) w Kościele pw. Nawiedzenia N.M.P.

 
Dziecięce talenty w KGHM Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
19.04.2019.   
19.04.2019.

Wyjątkowa rodzina wielkanocnych maskotek: kurczaczek w jajku, sympatyczny zając i zielona, kwadratowa kura to pluszowe zabawki, które powstały w polskiej szwalni, na podstawie rysunków dzieci pracowników KGHM. Największą wartość dla miedziowego giganta, od początku istnienia Spółki, stanowią ludzie. Firma otacza opieką nie tylko swoich pracowników, ale także ich rodziny.

Czytaj całość…
 
Nowa ekologiczna Instalacja Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
19.04.2019.   
19.04.2019.

KGHM Polska Miedź S.A. oraz spółka z Grupy Kapitałowej KGHM - „Energetyka” sp. z o.o. otworzyły nową Instalację Oczyszczania Spalin w Elektrociepłowni przy Zakładach Górniczych Lubin. Podstawowym celem Instalacji Oczyszczania Spalin jest obniżenie emisji zanieczyszczeń w spalinach i zagwarantowanie ich poziomu do wymaganego przez przepisy unijne.

Czytaj całość…
 
Drukuj Email
Nadesłane
18.04.2019.   
18.04.2019.
 
Pożar traw przy "Przyrodniczej" Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
18.04.2019.   
18.04.2019.


 

W Głogowie przy ul.Henryka Głogowskiego paliły się nieużytki. Ogień na trenie, który bezpośrednio graniczy ze Szkołą Technikum nr 6 i ogrodami działkowymi pojawił się po godzinie. Straż nie wyklucza umyślnego podpalenia. Prosto z tej akcji strażacy jechali alarmowo do płonącego autokaru w Jerzmanowej.

Tego dnia strażacy z Głogowa oraz jednostki z całego powiatu walczyły z żywiołem w Biechowie, Chociemyśli, Skidniowie i Jerzmanowej.

 
Autokar w ogniu Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
18.04.2019.   
18.04.2019.


Pożar autokaru zablokował tuż po godzinie 17. drogę wojewódzką nr 329 koło Jerzmanowej. Kierowca, który dostrzegł dym z komory silnika wypuścił z pojazdu kilkunastu pasażerów. Kilka minut później na miejscu była już straż, która ugasiła płonący autokar. Ten uległ jednak całkowitemu zniszczeniu. Droga na czas akcji została zablokowana a policja wyznaczyła objazd przez Jerzmanową.
 
Pożar BMW zablokował krajową dwunastkę Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
15.04.2019.   
15.04.2019.


Ogień kierująca BMW dostrzegła na przejeździe kolejowym w Nielubi. Zjechała jednak z torów i wysiadła z samochodu. Jeden z kierowców ruszył z pomocą, ale małe gaśnice nie były wstanie stłumić ognia. Pożar opanowali dopiero strażacy. Z pojazd w tym czasie doszczętnie spłonął.

Cała akcja była powodem ponad dwugodzinnej blokady krajowej dwunastki w Nielubi. Droga została odblokowana około godziny 14.40.
 
W niedzielę ugoszczą w Jaczowie Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
13.04.2019.   
13.04.2019.
W niedzielę palmową w całym powiecie odbędą się liczne jarmarki wielkanocne. Żurkiem, chlebem na zakwasie i pysznym ciastem ugoszczą również sołectwa Gminy Jerzmanowa przy kościele w Jaczowie. Jarmark rozpocznie się po mszy świętej tuż przed godziną 13.00. Świąteczną strawę uświetni koncert duetu Oshia i Sarni oraz dwie wystawy lokalnych artystów rzeźb Janusza Owsianego i obrazów Elżbiety Kaczmarek.
Czytaj całość…
 
Prezentacje wielkanocne czyli coś dla duszy i ciała Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
13.04.2019.   
13.04.2019.

 

Prezentacje Tradycji Wielkanocnych Powiatu Głogowskiego były okazją do kulinarnych inspiracji na świąteczne stoły. Stoiska gmin powiatu Głogowskiego uginały się od dań i wielkanocnych dekoracji. Organizatorzy zapraszali do degustacji i zakupu rękodzieła. Tradycyjnie była też muzyka na żywo w wykonaniu zespołów folklorystycznych: "Grochowiczanki", "Skidniowianie" i "Wrzos".

 
Świąteczne smaki i lokalna twórczość w jednym miejscu Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
12.04.2019.   
12.04.2019.
 
Prezentacje Tradycji Wielkanocnych, na które co roku zaprasza Starosta Głogowski Jarosław Dudkowiak, to powiatowe spotkanie kultur. W sobotnie popołudnie 13 kwietnia w Galerii Glogovia przy ulicy M.J.Piłsudskiego nie zabraknie kolorów, smaków i pokazów, wprowadzających nas w klimat najważniejszych świąt w kalendarzu liturgicznym.

W programie ujęto zarówno występy zespołów folklorystycznych, jak i warsztatowe spotkania, w których tworzone będą ozdoby i cukiernicze przysmaki. Stałym punktem programu są prezentacje ozdób, stroików wielkanocnych z degustacją potraw.

 
Wyzwania Opiekuna - czyli opieka nad seniorami w praktyce Drukuj Email
Źródło: Nadesłane
12.04.2019.   
12.04.2019.
Zastanawiasz się nad podjęciem pracy opiekunki osób starszych zagranicą i wciąż rozważasz „za” i „przeciw”? Jeśli chcesz podjąć kroki zmierzające do wyjazdu, powinnaś wiedzieć, jakie blaski i cienie tego zawodu na Ciebie czekają. Ten artykuł pozwoli Ci zorientować się, z jakimi wyzwaniami musi zmierzyć się opiekunka osób starszych, a także jakie są jej obowiązki. 
Czytaj całość…
 
Polacy dorabiają na emeryturze Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
11.04.2019.   
11.04.2019.
Wielu seniorów pomimo osiągnięcia wieku emerytalnego nadal pracuje. Główną przyczyną aktywności emerytów jest chęć dorobienia do niezbyt wysokiej emerytury. Część seniorów kontynuuje pracę gdyż nie wyobraża sobie bezczynnego siedzenia w domu. Liczba pracujących emerytów w ostatnich czterech latach wzrosła aż o 30 procent. Na Dolnym Śląsku prawie 15 proc. aktywnych zawodowo emerytów pracuje w zakładach opieki zdrowotnej i pomocy społecznej. Przeciętny wiek aktywnego zawodowo emeryta to nieco ponad 66 lat.

Czytaj całość…
 
Młody Ekonomista uczy się w SP2 Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
04.04.2019.   
04.04.2019.
Szkoła Podstawowa nr 2 była gospodarzem Powiatowego Drużynowego Konkursu Matematyczno- Ekonomicznego "Młody Ekonomista". Uczestniczyli w nim uczniowie klas trzecich szkół podstawowych. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań wiedzą bankową, ekonomiczną i matematyczną oraz propagowaniem wiedzy na temat działalności banku. Reprezentanci szkół wykazali swoje umiejętności w zadaniach polegających na przeliczaniu pieniędzy, obliczaniu zadań z treścią związanych z płaceniem,  rozwiązywanie rebusów, logogryfów czy krzyżówek matematycznych. Wszyscy wykazali się ogromną wiedzą, a różnice uzyskanych punktów były nieznaczne. Pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja gospodarzy - Teresa Walczuk i Robert Dąbrowski SP2.

Czytaj całość…
 
Konkurs papieski Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
03.04.2019.   
03.04.2019.
Znajomością życiorysu świętego Jana Pawła II pochwalą się uczestnicy kolejnej edycji konkursu papieskiego przygotowanego przez głogowski ekonomik. Celem organizowanego od kilkunastu lat przedsięwzięcia jest promowanie wiedzy o papieżu Polaku oraz wartościach, których nauczał w trakcie swojego pontyfikatu. W tegorocznej edycji konkursu weźmie udział kilkanaście szkół z terenu diecezji. Mówi dyrektor ZSE w Głogowie Wojciech Janisio:Głogowski konkurs papieski odbędzie się już po raz osiemnasty.
 
Targi pracy Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
03.04.2019.   
03.04.2019.

 

Głogowski pośredniak zorganizował targi pracy, na których zaprezentowało się siedemnaście lokalnych firm, mających do zaoferowania łącznie dwieście posad. Dla uczestników była to doskonała okazja do poznania przedsiębiorstw działających na terenie powiatu głogowskiego.

Pracodawcom ułatwiło to poszukiwania fachowców w różnych dziedzinach.W ramach targów odbyły się również warsztaty dla uczestników pod nazwą „ Jak dobrze się sprzedać na rozmowie o pracę” i gra „chłopska szkoła biznesu.

 
Weekend w Szklarskiej Porębie - co zobaczyć i gdzie zatrzymać się na nocleg? Drukuj Email
Źródło: Nadesłane
02.04.2019.   
02.04.2019.

Szklarska Poręba to niewielkie, lecz popularne turystycznie miasteczko położone w województwie dolnośląskim. Zachwyca nie tylko naturą i bliskim towarzystwem gór, ale także niezliczonymi atrakcjami, jakie czekają na ciebie każdego dnia. Co warto tu zobaczyć? Jak się zrelaksować? Gdzie pójść na pieszą wędrówkę? Jeżeli planujesz wybrać się na weekend w te strony, poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby uczynić swój krótki urlop bardzo udanym.

Czytaj całość…
 
DKMS: Zapisz się do bazy dawców i uratuj Rafała Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
02.04.2019.   
02.04.2019.

Ma 39 lat, w marcu został ponownie tatą, a służba w policji to jego pasja - Rafał Waśko, aspirant, który uratował przed tragedią mieszkańców kamienicy w Cedrach Wielkich dziś sam potrzebuje pomocy – od innych. Badania kontrolne, zrobione na prośbę żony, przyniosły nieoczekiwaną, złą wiadomość – ostra białaczka szpikowa. Rafałowi szansę na życie może dać niespokrewniony Dawca szpiku - być może właśnie Ty.

Jak pomóc?

Rejestracja w bazie Fundacji DKMS to zaledwie kilka prostych kroków, które dzielą nas od możliwości uratowania komuś życia – w tym życia Rafała i Innych Pacjentów. Żeby zostać Dawcą potencjalnym, nie trzeba wychodzić z domu - wystarczy wziąć do ręki telefon lub usiąść na chwilę przez ekranem komputera i wejść na stronę: https://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca. Rejestracja do bazy Dawców Fundacji DKMS to zaledwie kilka minut. To właśnie dzięki poświęceniu tej krótkiej chwili chorzy na nowotwory krwi mają szansę na powrót do zdrowia.

Czytaj całość…
 
Na targi przynieś CV - czeka ponad 200 miejsc pracy Drukuj Email
Źródło: Artykuł sponsorowany
01.04.2019.   
01.04.2019.

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie i Miejska Strefa Biznesu w Głogowie, przy współpracy z Gminą Miejską w Głogowie oraz Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy organizują GŁOGOWSKIE TARGI PRACY , które odbędą się w dniu 2 kwietnia 2019 r. w godz. od 10:00 do 15:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej w Głogowie, przy ul. Wita Stwosza.  

Na targach zaprezentuje się kilkanaście zakładów pracy, które zadeklarowało ponad 200 nowych stanowisk pracy. Oprócz samej prezentacji firm organizatorzy zaplanowali warsztaty dla uczestników targów pod nazwą "Jak dobrze się sprzedać na rozmowie o pracę" i grę „chłopska szkoła biznesu” .Warsztaty odbędą się w godz. 10:45; 12:45 i 14:1.
Czytaj całość…
 

«« start « poprzednia 1 2 3 4 5 następna » koniec »»

Pozycje :: 1 - 24 z 105

Reklama

Cena ..... zł za m2 brutto!

Wszystkie mieszkania na Długiej zostały sprzedane. Już wkrótce nowe propozycje, jak zawsze w atrakcyjnej lokalizacji!


Reklama

Głogowskie linki

więcej linków >>

Ostatnio w galerii...

Skanery

Skaner Kaspersky Lab
Skaner MKS
Skaner Panda Software
Skaner Symatec
Polityka Prywatności GPI
Informujemy, że Portal GPI korzysta z tzw. plików cookies (ciasteczka) aby umożliwić prawidłowe działanie stron Głogowskiego Portalu Informacyjnego.
Więcej informacji o plikach cookies dostępne jest TUTAJ. Klikając przycisk "AKCEPTUJĘ" zgadzasz się na używanie plików cookies.