Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji
,

Reklama

Reklama

Reklama

WYDARZENIA


Reklama

MZKS Chrobry

MAPA GŁOGOWA

GŁOGOWSKIE NIERUCHOMOŚCI


MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DOMY NA SPRZEDAŻ
LOKALE NA SPRZEDAŻ
LOKALE DO WYNAJĘCIA
HALE NA SPRZEDAŻ
OBIEKTY NA SPRZEDAŻ
TYLKO U NAS, Dom w Głogowie, Paulinów
TYLKO U NAS, Dom w Głogowie, szeregowiec
Tylko u NAS, Dom w Głogowie - wolnostojącyKamienica Stare Miasto - okazja
Dom na oś "Hutnik"
Piękny dom z bali
Pokoje biurowo-usługowe do wynajmu
Dom z dużą działką ok Glogowa
Działki budowlane
Budynek warsztatowy
Budynek do wynajmu na przyjęcia, uroczys
Nowy Dom blisko S3 okazjaMieszkanie 70,90m2 180.000 zł
Dom w Głogowie,ul.Lotników
Atrakcyjne mieszkanie 255 tys.
Działka w Szlichtyngowej okolice rynku
Działka w Szlichtyngowej okazyjna cena
Grunty rolne Przedmoście
Kawalerka do wynajęcia Kopernik
Mieszkanie do wynajęcia z garażem

-----------------


-------------------

Zapraszamy: Stare Miasto ul. Starowałowa 1 

Dom w Sławie Śląskiej
Dom w Sobinie k/Polkowic
Mieszkanie w Polkowicach
Mieszkanie 2 pokoje IV piętro
Dom na ul. Prusa w Głogowie
Domy w zabudowie bliźniaczej w SERBACH
Działka nieopodal Lasu W Głogówku
Dom w Starej Rzece
Dworek Głogowski
Piękny dom w RADWANICACH
Zapraszamy: Głogów , ul. Kołłątaja 22.  

Mieszkanie na Starym Mieście - 52,30 mkw
Mieszkanie Złota Podkowa - 3 pokoje
Mieszkanie na Starym Mieście - 79mk
kawalerka do wynajęcia Stare Miasto
kawalerka do wynajęcia - Śródmieście
Mieszkanie na Koperniku - 79 mkw
Mieszkanie w Śródmieściu
Dom do wynajęcia
Dom w Łagoszowie Małym
www.openhouse.com.pl 

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
WYKOŃCZENIE POD KLUCZ
NOWE MIESZKANIA DEWELOPERSKIE
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DOMY NA SPRZEDAŻ
MIESZKANIA NA WYNAJEM
LOKALE NA WYNAJEM
KREDYTY HIPOTECZNE I GOTÓWKOWE
DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ
SKUP NIERUCHOMOŚCI
Reklama
INFORMACJE
Z GMINY PĘCŁAWZSSiB to droga do sukcesu Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
03.09.2018.   
03.09.2018.

Kluczyki do samochodu dostawczego i decyzja o remoncie szkolnego boiska to dwie niespodzianki, które czekały na uczniów Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie. Szkoła przygotowała uroczysty apel w ramach powiatowej inauguracji roku szkolnego w Głogowie. Samochód dostawczy to prezent od firmy ARRA GRUP, która jest partnerem szkoły. - Z firmą współpracujemy od pół roku i są to same korzyści dla szkoły - mówiła Sylwia Chodor - dyrektor ZSSiB.

Uroczysty apel odbył się na starym boisku szkolnym. Jego remont zapowiedział starosta głogowski, Jarosław Dudkowiak.

- To boisko już nie przystoi. Zarząd podjął decyzję, że w przyszłorocznym budżecie będą środki na przygotowanie koncepcji i projektów tego boiska, tak aby dopełnić modernizację bazy Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych.

 
Oferta dla absolwentów i osób młodych do 30 roku życia Drukuj Email
Źródło: Ogłoszenie
14.06.2018.   
14.06.2018.

Osobie do 30 roku życia PUP Głogów pomoże:

1) nabyć doświadczenie - przyuczyć do pracy na danym stanowisku w okresie odbywania stażu zawodowego;

2) nabyć niezbędne  do pracy kwalifikacje poprzez organizację szkoleń i studiów podyplomowych

3) rozpocząć własną działalność – przyznać dotację w kwocie do 17 tys. zł oraz przeszkolić w ramach warsztatów „Krok po kroku do uruchomienia działalności gospodarczej,

4) podjąć pracę poprzez udzielenie bonu na zasiedlenie lub dofinansowanie pracodawcy kosztów utworzenia stanowiska pracy,

5) przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej i efektywnego szukania pracy.

Czytaj całość…
 
Zarząd Powiatu z absolutorium Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
13.06.2018.   
13.06.2018.

Jest absolutorium dla Zarządu Powiatu głogowskiego. Radni pozytywnie zaopiniowali jego pracę. Decyzja w tej sprawie nie zapadła jednak jednogłośnie. Choć strona formalna wykonanego w ubiegłym roku budżetu nie wzbudziła wątpliwości to opozycja znalazła inne powody dla których nie zdecydowała się poprzeć wniosku o pozytywne skwitowanie starosty i jego współpracowników. Mówi Mirosław Strzęciwilk z klubu Jana Zubowskiego.Zarząd do krytyki radnych opozycji podszedł jednak ze spokojem. Mówi starosta Jarosław Dudkowiak.Za przyznaniem zarządowi absolutorium głosowało trzynastu radnych, jeden się wstrzymał a sześć osób było przeciw.

 
Głogowskie Dni Młodzieży Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
12.06.2018.   
12.06.2018.

Chodzą do różnych szkół, mają odmienne zainteresowania i kształcą się w innych kierunkach, ale dziś spotkali się w jednym miejscu, aby poznać się, spędzić wspólnie czas i wziąć udział w rywalizacjach sportowych. Mowa o uczniach placówek ponadgimnazjalnych, którzy wzięli udział w głogowskich dniach młodzieży. Organizatorem wydarzenia był powiat oraz zespół szkół politechnicznych. Mówi starosta Jarosław Dudkowiak.W trakcie imprezy otwarto też zielone tereny mechanika, na których uczniowie mogą korzystać z siłowni oraz toru do gry w bulę. Mówi dyrektor placówki Paweł Korzeń.Tegoroczny powiatowy dzień młodzieży przyciągnął ponad setkę uczniów.

 
Strażacy pomogą na quadach Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
18.05.2018.   
18.05.2018.

Chociaż w pracy strażaków najważniejsze jest ludzkie zaangażowanie, to bez odpowiedniego sprzętu, ratowanie zdrowia i życia byłoby zdecydowanie trudniejsze. Sprawę z tego zdają sobie władze głogowskiego starostwa, które kolejny raz wsparły ochotnicze straże pożarne działające na terenach gmin powiatu. Tym razem komendy wzbogaciły się dzięki temu o nowoczesne quady. Mówi starosta Jarosław Dudkowiak.Zakup quadów dla pięciu jednostek ochotniczych straż pożarnych kosztowało starostwo ponad sto pięćdziesiąt tysięcy złotych. Mają pomóc między innymi w akcjach poszukiwawczych.

 
Projekt "ZINTEGROWANI" rusza w Powiecie Głogowskim. Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
11.05.2018.   
11.05.2018.

10 maja w Urzędzie Marszałkowskim Starosta Głogowski Jarosław Dudkowiak, reprezentanci naszego samorządu i jednostek samorządowych podpisali umowę z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego  - o uruchomieniu na terenie Powiatu Głogowskiego realizacji projektu „ZINTEGROWANI”.

Na działania projektowe na terenie Dolnego Śląska przeznaczone zostanie 13 650 000,00 zł. – tym ponad 613 tys. zł. przypadnie naszemu powiatowi (w tym 497 928,21 zł. - dofinansowanie w ramach środków EFS, 58 579,79 zł. - dofinansowanie w ramach dotacji celowej budżetu państwa, 56 880,00 zł. - jako wkład własny w postaci wykorzystania sal lekcyjnych na potrzeby zajęć realizowanych w ramach projektu.

Czytaj całość…
 
Kolejna grupa uczniów wyjechała na praktyki Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
09.05.2018.   
09.05.2018.

Powiat Głogowski realizuje kolejny kompleksowy projekt w ramach programu Erasmus + Akcja 1 Mobilność edukacyjna – kształcenie i szkolenie zawodowe pn. "Nauka w Polsce + praktyka w Niemczech = sukces zawodowy uczniów szkół Powiatu Głogowskiego".

6 maja wyjechała trzecia grupa uczestników na praktyki zawodowe do Niemiec - uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych i Budowalanych w Głogowie i Technikum nr 6 w Głogowie. Zorganizowana została mobilność 10 uczniów kształcących się w zawodach: technik pojazdów samochodowych i technik budownictwa oraz technik geodeta i technik leśnik.

Uczniowie ZSSiB i T nr 6 będą przebywać w Bad Freienwalde do 2.06.2018 r., gdzie odbędą 4 - tygodniowe praktyki zawodowe zarówno w przedsiębiorstwach jak i w placówce kształcenia zawodowego.

Czytaj całość…
 
Jest decyzja Ministra Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
08.05.2018.   
08.05.2018.
 
Dzień Zwycięstwa w Głogowie Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
08.05.2018.   
08.05.2018.

Dzisiaj mijają siedemdziesiąt trzy lata od zakończenia drugiej wojny światowej. Poświęcona tym tragicznym wydarzeniom patriotyczna uroczystość odbyła się także w Głogowie. Żołnierzom poległym w walce o wolność ojczyzny oraz pozostałym ofiarom zbrodniczej polityki agresorów hołd oddano przy Pomniku Sapera. W trakcie obchodów Dnia Zwycięstwa nie zabrakło przemówień nawiązujących do tragicznego przebiegu i skutków II Wojny Światowej.Blisko sześcioletni konflikt pochłonął niespotykaną do tej pory liczbę kilkudziesięciu milionów ofiar i pozostawił ślady zbrojnych działań na trzech kontynentach.

 
Rozwój oddziału wewnętrznego Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
06.04.2018.   
06.04.2018.
Dobra wiadomość dla pacjentów głogowskiego szpitala. Zarząd powiatu głogowskiego przekazał milion złotych na rozwój placówki. Połowa z tej kwoty zostanie przeznaczona na remont oddziału wewnętrznego. Jeszcze w tym roku pojawi się na nim czterdzieści osiem nowych łóżek, które będą odpowiadały nowoczesnym standardom. Mówi prezes lecznicy Edward Schmidt.Ważnym atutem odnowionego oddziału będzie stanowisko diagnostyki kardiologicznej. Mówi ordynator Radosław Gliński.Rozwój placówki jest możliwy także dzięki jej środkom własnym. Tylko w tym roku zarząd szpitala przeznaczy na inwestycje prawie osiemset tysięcy złotych.
 
Świąteczne smaki i lokalna twórczość w jednym miejscu Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
22.03.2018.   
22.03.2018.

Świąteczne smakołyki, dekoracje i warsztaty dla najmłodszych - tak minęła coroczna prezentacja wielkanocnych tradycji Powiatu Głogowskiego. Prawdziwe tłumy odwiedziły stoiska przygotowane przez szkoły i gminy powiatu w salach pierwszego liceum ogólnokształcącego. Panie przez całe popołudnie częstowały żurkiem, ciastem i sałatkami, prezentowały także własnoręcznie ozdobione pisanki i stroiki.

- Przepięknie przygotowane stoły wielkanocne przez nasze gminy to pokaz tradycji Ziemi Głogowskiej. Nie ma tutaj rywalizacji a jedynie chęć podzielenia się swoimi umiejętnościami zarówno kulinarnymi jak i rękodziełem. Do twórczych działań zachęcaliśmy także dzieci i młodzież organizując warsztaty. Mamy nadzieję, że przekazana im wiedza i nabyte w trakcie warsztatów umiejętności zagoszczą na ich rodzinnych stołach w czasie świąt - mówił starosta głogowski, Jarosław Dudkowiak.

W warsztatach wzięło udział ponad 300 uczniów z głogowskich szkół i przedszkoli.
 
To nie koniec dużych inwestycji w szpitalu Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
21.03.2018.   
21.03.2018.
Stawiają na nowoczesność i rozwój Głogowskiego Szpitala. Do głogowskiej placówki systematycznie trafia najnowszy sprzęt za miliony złotych. Po nowo oddanym oddziale Intensywnej Terapii, inwestycji wartej 8 mln, zaledwie 3 miesiące temu, inwestycje w szpitalu nie ustają. Już ruszyły długo wyczekiwane prace remontowe na oddziale ginekologicznym i termomodernizacja budynku przychodni przy. ul Kościuszki. To właśnie tam za kilka miesięcy otwarte zostanie nowoczesne centrum psychiatryczne.

- To jest kolejny krok w stronę nowoczesnego szpitala - mówi Jarosław Dudkowiak, Starosta Powiatu Głogowskiego. Na najbliższej sesji Rady Powiatu przegłosowana zostanie uchwała o kolejnych funduszach na szpital. - Powiat Głogowski przekaże milion złotych do Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Pieniądze pozwolą na modernizację oddziału wewnętrznego oraz utworzenie Centrum Zdrowia Psychicznego – mówi starosta, Jarosław Dudkowiak.

Dofinansowanie placówki pozwoli na zakup 48 nowoczesnych łóżek dla pacjentów oddziału wewnętrznego oraz doposażenie pracowni kardiologicznej w nowe bezprzewodowe EKG i bieżnie wysiłkową. Głogowianie zyskają także dostęp do opieki w Centrum Zdrowia Psychiczne i Terapii Uzależnień. Nowoczesne gabinety i sale terapeutyczne mieścić się będą w remontowanym właśnie budynku Przychodni Specjalistycznej na ul. Kościuszki.
Czytaj całość…
 
Na pacjentów czeka najlepszy sprzęt i specjaliści Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
20.03.2018.   
20.03.2018.
Sprzęty o wartości prawie pół miliona złotych trafiły na odział chirurgii urazowo-ortopedycznej w głogowskim szpitalu. Czterysta pięćdziesiąt tysięcy złotych na ten cel przekazała miedziowa fundacja. Dzięki środkom udało się zakupić między innymi nowoczesny sprzęt do wykonywania badań USG, który pozwoli lekarzom na dokładne badanie m.in. stawów kolanowych. Mówi ordynator oddziału Bartosz Janusz.Dzięki dotacji z miedziowej fundacji udało się także zakupić nowoczesny stół do zbiegów ortopedycznych.
 
Zgłosić musi się każdy poborowy Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
08.03.2018.   
08.03.2018.
 
Poprowadzą krok po kroku do własnej działalności Drukuj Email
Źródło: Ogłoszenie PUP
02.03.2018.   
02.03.2018.


Jeśli myślisz o własnej firmie musisz tam być. 15 marca Powiatowy Urząd Pracy organizuje konferencję dla przyszłych przedsiębiorców. Specjaliści oraz praktycy podpowiedzą jak poradzić sobie z formalnościami i jak skutecznie uzyskać pieniądze na start. Zainteresowane osoby proszone są o potwierdzenie swojej obecności pod nr tel. 76 72 75 503. Konferencja odbędzie się 15 marca o godz 11. w Hotelu Qubus w Głogowie i potrwa około 1,5h.

Przyszłych przedsiębiorców zachęcamy również do udziału w zaplanowanych w marcu warsztatach. Pierwsze z nich zaplanowano na 19 marca. Zajęcia są doskonałą okazją do przygotowania dobrego biznes planu, analizy finansowej oraz strategii przyszłej działalności po okiem konsultantów.

Wszystkie informacje zdobyte podczas konferencji i warsztatów mogą okazać się bezcenne do złożenia wniosku na rozpoczęcie działalności gospodarczej o dotację w kwocie nawet do 17tys. Aktualnie w dyspozycji PUP na ten cel znajdują się środki w wysokości 1.173.000 zł, które pozwolą przyznać pomoc 69 osobom. Nabór wniosków rozpocznie się 26 marca i potrwa do 30 marca 2018 r.
Czytaj całość…
 
Jadą po wiedzę i praktykę Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
28.02.2018.   
28.02.2018.
Powiat Głogowski realizuje kolejny kompleksowy projekt w ramach programu Erasmus + Akcja 1 Mobilność edukacyjna – kształcenie i szkolenie zawodowe pn. „NAUKA W POLSCE + PRAKTYKA W NIEMCZECH = SUKCES ZAWODOWY UCZNIÓW SZKÓŁ POWIATU GŁOGOWSKIEGO”.

W miniony weekend wyjechała druga grupa młodzieży na praktyki zawodowe do Niemiec. Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Głogowie i Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie kształcą się w zawodach: technik ekonomista, technik logistyk oraz kucharz, elektryk i ślusarz.

Uczniowie ZSE i ZSP będą przebywać w Bad Freienwalde do 24.03.2017 r., gdzie odbędą 4 - tygodniowe praktyki zawodowe zarówno w przedsiębiorstwach jak i w placówce kształcenia zawodowego. Podczas zagranicznego pobytu uczniowie odbędą praktyki zawodowe, które przyczynią się do ich rozwoju, będą mieli możliwość poznania jak funkcjonują przedsiębiorstwa w Niemczech, jakie są zasady i kultura pracy. Udział w praktykach zapewni uczniom zdobycie doświadczenia wymaganego na dzisiejszym rynku pracy. Ponadto będą mieli możliwość doskonalenia języka niemieckiego, poznania mentalności i kultury państwa zachodniego. W ramach pobytu przewidziany jest również bogaty program kulturowy, w ramach którego zaplanowano szereg wyjazdów i wycieczek, zwiedzanie ciekawym miejsc pod względem historycznym i kulturalnym.
Czytaj całość…
 
We wtorki i czwartki wydłużą godziny przyjęć w Wydziale Komunikacji Drukuj Email
Źródło: Ogłoszenie
14.02.2018.   
14.02.2018.
W związku z pojawiającymi się trudnościami z rejestracją pojazdów wynikającymi z wdrożenia systemu teleinformatycznego CEPiK 2.0 Wydział Komunikacji wprowadza zmiany w godzinach przyjmowania interesantów.

W dwa dni tygodnia tj. wtorek i czwartek Wydział Komunikacji będzie czynny dłużej czyli od godz. 7:40 do godz. 15:10.
W pozostałe dni tygodnia bez zmian, od godz. 8:00 do 14:30. Kasa w Starostwie również będzie czynna w tych godzinach.

REJESTRACJA WIZYT >> Kliknij TU
 
Ruszyły praktyki zawodowe w Niemczech Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
12.02.2018.   
12.02.2018.
Powiat Głogowski realizuje kolejny kompleksowy projekt w ramach programu Erasmus + Akcja 1 Mobilność edukacyjna – kształcenie i szkolenie zawodowe pn. „NAUKA W POLSCE + PRAKTYKA W NIEMCZECH = SUKCES ZAWODOWY UCZNIÓW SZKÓŁ POWIATU GŁOGOWSKIEGO”.

Na praktyki zawodowe do Niemiec na początku lutego wyjechała pierwsza grupa uczestników. Było to 10 uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie kształcących się w zawodach: technik usług fryzjerskich, technik obsługi turystycznej, technik organizacji reklamy oraz kucharz i sprzedawca.
Czytaj całość…
 
Złote Herby Powiatu dla głogowskiego biznesu Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
01.02.2018.   
01.02.2018.


Kolejne głogowskie firmy zostały wyróżnione odznaką złotego Herbu Powiatu Głogowskiego. Od dwóch lat nagroda przyznawana jest przez starostwo lokalnym zakładom, instytucjom, organizacjom i osobom zasłużonym dla ziemi głogowskiej. Odznaka jest wyrazem uznania za ich kreatywność, wytrwałość oraz zaangażowanie w umacnianie pozycji lokalnego biznesu.

- Dziękujemy za Waszą pracę i trud. Za Wasze pomysły i zaangażowanie w rozwój miasta i powiatu. Staramy się Was w tym wspierać - mówił starosta Głogowa Jarosław Dudkowiak.

Złote Herby Powiatu wręczone zostały podczas II edycji konferencji "Rok pracodawcy", która została zorganizowana w Hotelu Qubus w Głogowie. Wyróżnienie trafiło do dwudziestu jeden przedsiębiorców. W drugiej części spotkania przedsiębiorcy uczestniczyli w cyklu szkoleń m.in. z promocji profilu firmy w mediach społecznościowych, prawa pracy oraz nowych propozycji Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Czytaj całość…
 
Starosta odpowiada radnym Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
30.01.2018.   
30.01.2018.
 

«« start « poprzednia 1 2 3 4 następna » koniec »»

Pozycje :: 25 - 48 z 77

Reklama

Cena ..... zł za m2 brutto!

Wszystkie mieszkania na Długiej zostały sprzedane. Już wkrótce nowe propozycje, jak zawsze w atrakcyjnej lokalizacji!


Reklama

Głogowskie linki

więcej linków >>

Ostatnio w galerii...

Skanery

Skaner Kaspersky Lab
Skaner MKS
Skaner Panda Software
Skaner Symatec
Polityka Prywatności GPI
Informujemy, że Portal GPI korzysta z tzw. plików cookies (ciasteczka) aby umożliwić prawidłowe działanie stron Głogowskiego Portalu Informacyjnego.
Więcej informacji o plikach cookies dostępne jest TUTAJ. Klikając przycisk "AKCEPTUJĘ" zgadzasz się na używanie plików cookies.