Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji
,

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

WYDARZENIA


Reklama

MZKS Chrobry

MAPA GŁOGOWA

GŁOGOWSKIE NIERUCHOMOŚCI


MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DOMY NA SPRZEDAŻ
LOKALE NA SPRZEDAŻ
LOKALE DO WYNAJĘCIA
HALE NA SPRZEDAŻ
OBIEKTY NA SPRZEDAŻ
TYLKO U NAS, Dom w Głogowie, Paulinów
TYLKO U NAS, Dom w Głogowie, szeregowiec
Tylko u NAS, Dom w Głogowie-wolnostojącyKamienica Stare Miasto - okazja
Dom na oś "Hutnik"
Piękny dom z bali
Pokoje biurowo-usługowe do wynajmu
Dom z dużą działką ok Glogowa
Działki budowlane
Budynek warsztatowy
Mieszkanie jak w Domku
Budynek do wynajmu na przyjęcia, uroczys
Nowy Dom blisko S3 okazjaMieszkanie 70,90m2 180.000 zł
Dom w Głogowie,ul.Lotników
Atrakcyjne mieszkanie 255 tys.
Działka w Szlichtyngowej okolice rynku
Działka w Szlichtyngowej okazyjna cena
Grunty rolne Przedmoście
Kawalerka do wynajęcia Kopernik
Mieszkanie do wynajęcia z garażem

--------------


-------------------

Zapraszamy: Stare Miasto ul. Starowałowa 1 

Dom w Sławie Śląskiej
Dom w Sobinie k/Polkowic
Mieszkanie w Polkowicach
Mieszkanie 2 pokoje IV piętro
Dom na ul. Prusa w Głogowie
Domy w zabudowie bliźniaczej w SERBACH
Działka nieopodal Lasu W Głogówku
Dom w Starej Rzece
Dworek Głogowski
Piękny dom w RADWANICACH
Zapraszamy: Głogów , ul. Kołłątaja 22.  

Mieszkanie na Starym Mieście - 52,30 mkw
Mieszkanie Złota Podkowa - 3 pokoje
Mieszkanie na Starym Mieście - 79mk
kawalerka do wynajęcia Stare Miasto
kawalerka do wynajęcia - Śródmieście
Mieszkanie na Koperniku - 79 mkw
Mieszkanie w Śródmieściu
Dom do wynajęcia
Dom w Łagoszowie Małym
www.openhouse.com.pl 

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
WYKOŃCZENIE POD KLUCZ
NOWE MIESZKANIA DEWELOPERSKIE
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DOMY NA SPRZEDAŻ
MIESZKANIA NA WYNAJEM
LOKALE NA WYNAJEM
KREDYTY HIPOTECZNE I GOTÓWKOWE
DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ
SKUP NIERUCHOMOŚCI
Reklama
INFORMACJE
Z GMINY PĘCŁAWNowe kamery dla strażaków z OSP Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
20.07.2017.   
20.07.2017.
Pięć nowoczesnych kamer termowizyjnych trafiło dziś do części jednostek OSP z terenu powiatu głogowskiego. W imieniu zarządu powiatu, który zakupił dla strażaków te urządzenia, kamery wręczył starosta Jarosław Dudkowiak.


Mam nadzieję, że będziecie musieli ich używać jak najrzadziej, ale jeśli już zajdzie taka potrzeba, dzięki nim będziecie jeszcze sprawniej wykonywać waszą pracę – mówił starosta.

Każda kamera kosztowała 8 tysięcy złotych. Zaraz po wręczeniu odbyło się też teoretyczne oraz praktyczne szkolenie z używania tego sprzętu. Władze powiatu zapewniają, że na tym tegoroczne wsparcie dla OSP się nie zakończy.
 
Głogowski szpital jest na liście Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
28.06.2017.   
28.06.2017.


Nową sieć szpitali opublikował we wtorek w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowy Fundusz Zdrowia. Obecność na liście każdej z placówek, gwarantuje kontrakty na kolejne 4 lata. Nowa sieć szpitali ma sprawić, że pacjenci zostaną objęci kompleksową opieką obejmującą rehabilitację również po leczeniu szpitalnym.

Na liście nie ma szpitali, które leczyły chorych w trybie jednodniowym.Te placówki po środki z NFZ będą startować w konkursach. Głogowskiej placówce miejsce na liście zagwarantował m.in Szpitalny Oddział Ratunkowy.
 
Nagrody gospodarcze od prezydenta i starosty Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
07.04.2017.   
07.04.2017.
 
Artroskop już w szpitalu Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
16.03.2017.   
16.03.2017.
Głogowianie nie muszą jeździć do innych miast, aby wykonać zabieg artroskopii. Odpowiednim sprzętem dysponuje już tutejszy szpital. Placówka kupiła nowoczesne urządzenie służące do diagnozowania oraz operacyjnego, ale mało inwazyjnego leczenia chorych stawów. Mówi prezes lecznicy Edward Schmidt :Artroskop umożliwi przeprowadzanie zarówno prostych zabiegów jak i skomplikowanych oraz bardzo zaawansowanych operacji. Mówi ordynator oddziału ortopedycznego doktor Bartosz Janusz :Artroskop wraz z potrzebnym oprzyrządowaniem kosztował ponad czterysta tysięcy złotych.
 
Rezonans magnetyczny od maja w głogowskim szpitalu Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
19.01.2017.   
19.01.2017.
 
Szpital jest na plusie Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
20.12.2016.   
20.12.2016.

- Porównując rok 2016 do 2015, wzrost przychodu szpitala wyniósł blisko 5 mln. Pamiętając o tym, że stawki za leczenie szpitalne nie zmieniają się od 2011 i wynoszą 52 zł za punkt w związku z tym tego typu dynamikę można było osiągnąć zwiększeniem ilości pacjentów i tutaj taką sytuację obserwowaliśmy, ale przede wszystkim zmianą jakości wykonywanych świadczeń. To znaczy, że są świadczenia zwłaszcza te operacyjne, wysokospecjalistyczne, które są wyceniane bardzo wysoko. Za jedną operacje NFZ płaci kilkanaście tysięcy złotych i właśnie tego typu sytuację mamy w głogowskim szpitalu. Na oddziale ortopedycznym wykonujemy skomplikowane endoprotezoplastyki i implantacje w zakresie stawu kolanowego. To w znakomity sposób zwiększyło osiągane przychody - mówił na wtorkowej sesji rady powiatu, prezes głogowskiego szpitala Edward Schmidt, przestawiając aktualną sytuację placówki.

Więcej informacji w przygotowanym materiale filmowym.

 
Powiat wybuduje kolejne boisko Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
08.09.2015.   
08.09.2015.
Remonty sal gimnastycznych w dwóch głogowskich szkołach średnich są już na finiszu. Podczas wakacyjnej przerwy odnowiono ich wnętrza i wymieniono oświetlenie. Realizacja tych zadań kosztowała ponad trzysta tysięcy złotych. To jednak nie koniec inwestycyjnych planów powiatu związanych ze sportowymi obiektami. Niebawem ruszą bowiem prace związane z budową boisk przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi. Mówi starosta Jarosław Dudkowiak :Budowa boiska wielofunkcyjnego ma potrwać do maja przyszłego roku.
 
Boisko przy IILO już gotowe Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
20.12.2014.   
20.12.2014.
Sportowy kompleks przy II liceum jest już gotowy. Tworzy go profesjonalne boisko do piłki ręcznej, nożnej, siatkowej i koszykowej. Jest też bieżnia, skocznia oraz rzutnia do pchnięcia kulą. Wartość inwestycji to blisko dziewięćset tysięcy złotych. Prawie połowę tej kwoty powiat pozyskał ze źródeł zewnętrznych. Otwarcie sportowego obiektu zaplanowano na wiosnę.
 
Nowy plac zabaw w ZPSW już otwarty Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
04.10.2011.   
04.10.2011.
Dzieci z Zespołu Placówek Szkolno Wychowawczych przy ul. Sportowej w Głogowie mogą się już cieszyć nowym placem zabaw. Inwestycja powstała w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła". - Dzięki wsparciu tej inwestycji przez ministerstwo możemy się teraz cieszyć pięknym i bezpiecznym miejscem zabaw. Jest on spełnieniem marzeń szczególnie naszych najmłodszych dzieci z klas I-III, sprawi on jednak również dużo radości ich starszym kolegom ponieważ sprzęt jest bardzo wytrzymały i nic się nie stanie jeśli i oni przyłączą się do beztroskiej zabawy. Nasze starania skupią się teraz na pozyskanie sprzętu dla starszej młodzieży do gry w tenisa stołowego - mówiła Marta Greber, dyrektor ZPSW w Głogowie. Uroczyste otwarcie placu zostało połączone z przywitaniem nowych uczniów szkoły i ich uroczystym pasowaniem na pierwszaka.

FOTO GALERIA GPI 

FILMOWA GALERIA GPI  
 
Dwudniowe Dożynki Powiatowe w Kotli Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
04.09.2011.   
04.09.2011.
Na sportowo minął pierwszy dzień święta plonów Powiatu Głogowskiego, których gospodarzem w tym roku jest Kotla. Dwudniowe dożynki w sobotę zainaugurował Turniej Gmin Powiatu Głogowskiego. Zgłoszone reprezentacje każdej z gmin rywalizowały w turnieju piłkarskim, samorządowców oraz zawodach pożarniczych. Wszystkim z nich towarzyszyły wspaniałe sportowe emocje ale najbardziej widowiskowe okazały się zmagania strażaków. Na ich liście zadań znalazły się tak wymagające konkurencje jak przeciąganie wozu strażackiego na linie, bieg slalomem z poszkodowanym, zwijanie węży czy lanie wody do celu. Liczyła się zatem szybkość i gra zespołowa oraz gorący doping publiczności. Drugiego dnia wspólnego świętowania sportowe emocje ustąpią miejsca tradycyjnym już obrzędom dożynkowym. Niedzielne uroczystości rozpocznie o godz 13.00 msza święta w kościele p.w.Św. Marcina w Kotli. Stąd korowód dożynkowy wyruszy na boisko sportowe gdzie dokończony zostanie ceremoniał dożynkowy. Nie zabraknie również dobrej muzyki. Na scenie dla publiczności zagra grupa INTEGRO, THE FIREBALLS i MEXEL. Na młodszych uczestników zabawy czekają wesołe miasteczko i liczne stoiska handlowe.

FOTO GALERIA GPI

FILMOWA GALERIA GPI
Czytaj całość…
 
Turniej Gmin zainauguruje Dożynki Powiatowe Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
02.09.2011.   
02.09.2011.
Najbliższy weekend w powiecie głogowskim upłynie pod znakiem Święta Plonów. Gospodarzem tegorocznych Dożynek Powiatowych w dniach 3-4 września będzie Kotla. Wielkie świętowanie zakończenia żniw rozpocznie się już w sobotę Turniejem Gmin. Sportowych emocji dostarczą zawodnicy, samorządowcy oraz Strażacy z wszystkich gmin. - Imprezę w samo południe rozpoczną zmagania piłkarskie, które potrwają do godz 16.00. Po tym jak murawy zejdą piłkarze do rywalizacji staną strażacy. O tytuł najlepszej w powiecie powalczy 6 drużyn OSP oraz zawodowcy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Głogowie. O zwycięstwie zadecyduje m.in sprawne lanie wody. O cenne punkty powalczą przy konkurencjach polegających na laniu wody do celu z prądownicy strażackiej, biegu z poszkodowanym slalomem czy rozwijaniu węży na czas. Ta część zmagań zapowiada się zatem bardzo widowiskowo - mówi rzecznik starostwa Bartek Adamczak. Ostatnim turniejem tego dnia będzie mecz z udziałem samorządowców. Sportową sobotę zakończy Biesiada Polska z DJ-em. Na oficjalną część dożynek starostwo zaprasza do Kotli w niedzielę.

PROGRAM DOŻYNEK POWIATOWYCH >> Czytaj Całość

Czytaj całość…
 
Plac zabaw w ośrodku szkolno wychowawczym Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
17.08.2011.   
17.08.2011.
W ramach projektu „Radosna Szkoła” w Zespole Placówek Szkolno Wychowawczych przy ul. Sportowej w Głogowie powstanie plac zabaw. Zamontowanych zostanie sześć rodzajów urządzeń, miedzy innymi huśtawki na sprężynach, będzie także ścieżka zdrowia, nowe chodniki i nowe nasadzenia zieleni. Do zagospodarowania jest około 250 m kw. powierzchni. Koszty tej inwestycji to około 120 tys. zł., z czego około 60 tys. zł pochodzić będzie z budżetu Starostwa Powiatowego w Głogowie. W pierwszej dekadzie września br. prace zostaną zakończone.
 
Powiatowe dożynki Drukuj Email
Źródło: Radio Plus Głogów
05.09.2008.   
05.09.2008.
Dla rolników z powiatu głogowskiego przyszedł czas na świętowanie. W niedzielę w Kromolinie odbędą się powiatowe dożynki. Wszystko odbędzie zgodnie z tradycją. Uroczystości rozpoczną się mszą św., po niej nastąpi ceremoniał dożynkowy. Po części oficjalnej bogaty program artystyczny. Starosta głogowski oraz wójt gminy Żukowice liczą na udział licznych mieszkańców powiatu.
Czytaj całość…
 
Zobacz też…

«« start « poprzednia 1 2 3 następna » koniec »»

Pozycje :: 49 - 61 z 61

Reklama

Cena ..... zł za m2 brutto!

Wszystkie mieszkania na Długiej zostały sprzedane. Już wkrótce nowe propozycje, jak zawsze w atrakcyjnej lokalizacji!


Reklama

Głogowskie linki

więcej linków >>

Ostatnio w galerii...

Skanery

Skaner Kaspersky Lab
Skaner MKS
Skaner Panda Software
Skaner Symatec
Polityka Prywatności GPI
Informujemy, że Portal GPI korzysta z tzw. plików cookies (ciasteczka) aby umożliwić prawidłowe działanie stron Głogowskiego Portalu Informacyjnego.
Więcej informacji o plikach cookies dostępne jest TUTAJ. Klikając przycisk "AKCEPTUJĘ" zgadzasz się na używanie plików cookies.