Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji
,

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Na Głogowskim Forum...

Reklama

WYDARZENIA


MZKS Chrobry

MAPA GŁOGOWA

GŁOGOWSKIE NIERUCHOMOŚCI


Nowa Oferta !!!
ul. Polska, 3 pokoje, 60 m²
ul. Rynek, 3 pokoje, 75 m²
ul. Wojska Polskiego, 3 pokoje, 50 m²
ul. Grodzka, 2 pokoje, 42 m²
ul. Moniuszki, 2 pokoje, 36 m²
ul. Niedziałkowskiego, 3 pokoje, 55 m²
ul. Obrońców Pokoju, 1 pokój, 30 m²
ul. Wojska Polskiego, 3 pokoje 49 m²
Plac Mieszka I, 3 pokoje, 64 m²Kamienica Stare Miasto - okazja
Budynek mieszkalno - uslugowy w Centrum
Piękny dom z bali
Pokoje biurowo - usługowe do wynajmu
Luksusowy dom przed Polkowicami
Działki budowlane
KOmfortowy dom w Sławie -okazja!
Nieduży nowy dom ok. Głogowa
Budynek do wynajmu na przyjęcia, uroczys
Rozpoczęta budowa tanioMieszkanie 70,90m2 180.000 zł
Dom w Głogowie,ul.Lotników
Atrakcyjne mieszkanie 255 tys.
Działka w Szlichtyngowej okolice rynku
Działka w Szlichtyngowej okazyjna cena
Grunty rolne Przedmoście
Kawalerka do wynajęcia Kopernik
Mieszkanie do wynajęcia z garażem

-------------


-------------


Oferta tygodnia!!!
Mieszkanie 3 pokojowe w Polkowicach
Mieszkanie os. Kopernik, ul. Andromedy
Dom wolnostojący w Nowych Drzewcach
Dom na Osiedlu Słonecznym w Głogowie
Dom w stanie deweloperskim Kulów
Mieszkanie- kawalerka ul. Elektryczna
Mieszkanie na Starym Mieście
Dom przy ul. Zielonej
Mieszkanie 3 pokojowe, os. Kopernik
Zapraszamy: Stare Miasto ul. Starowałowa 1 

Dom na ul. Prusa w Głogowie
Piękna rodzinna posiadłość w JACZOWIE
Mieszkanie 3 pokoje na Norwida
Dworek Głogowski
Dom w Kliszowie
Nowy dom w Jaczowie
Dom w ZAMYSŁOWIE
Nowy dom w SERBACH
Dom u zbud.bliźniaczej w Szlichtyngowej
Mieszkanie 3 pokojowe na ul. Moniuszki
Zapraszamy: Głogów , ul. Kołłątaja 22.  

OKAZJA - NISKA CENA, 3 pokoje - Kopernik
Mieszkanie 35,7 mkw I piętro ŚRÓDMIEŚCIE
Mieszkanie w Polkowicach
Mieszkanie 60,60 mkw - KOPERNIK
Mieszkanie 58 mk2, II p. - ŚRODMIEŚCIE
Mieszk. w kamienicy 68 m2 - os. Chrobry
Mieszkanie 2 pok. - 120 tys. Hutnik
Mieszk. do wynajęcia 2 pok. centrum
Dom w Jakubowie - TYLKO 95 tys.
Dom w Grochowicach - 165 tys.
www.openhouse.com.pl 

3 pokoje, Kosmonautów Polskich, 71,4mkw
3 pokoje, Kosmonautów Polskich, 62,7mkw
3 pokoje, Perseusza, 1 piętro 51mkw
3 pokoje, Wojska Polskiego, 56,20mkw
3 pokoje, Wojska Polskiego, 50,20mkw
3 pokoje, Wojska Polskiego 55,70mkw
3 pokoje, Niedziałkowskiego, 52,7mkw
3 pokoje, Neptuna, 60,3mkw
3 pokoje, Herkulesa, 63mkw
3 pokoje, Neptuna, 63mkw

Krew to życieBędą objazdy - zamkną część ulicy Wojska Polskiego Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
18.06.2017.   
18.06.2017.
Rozkopane i zamknięte dla ruchu. Od kilku tygodni w Głogowie trwa remont pierwszego odcinka Alei Wolności i ulicy Moniuszki. Za kilka dni w plac budowy zamieni się również część ulicy Wojska Polskiego i ul. Sikorskiego. Kolejne utrudnienia w tej części miasta spowoduje budowa łącznika tych dwóch ulic i dwóch rond.Od środy 21 czerwca w związku z tą inwestycją obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu i objazdy.

- Prace rozpoczną się za kilka dni. O ile budowa drogi nie będzie odczuwalna ponieważ ten teren nie jest teraz używany, to już budowa ronda przy Interferiach na ulicy Wojska Polskiego i przy klasztorze na ulicy Sikorskiego będzie powodować zmiany w organizacji ruchu. Wszyscy będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, ale docelowo po zakończeniu tych inwestycji na pewno dużo lepiej, łatwiej i bezpieczniej będziemy poruszać się po Głogowie - mówił Prezydent Rafael Rokaszewicz.

W pierwszym etapie prac wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Wojska Polskiego od ul. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Gen. W. Sikorskiego. Objazdy zostaną wytyczone zarówno dla kierowców jak i dla autobusów Komunikacji Miejskiej. Zmieni się trasa linii nr 50 i 57. Utrudnienia potrwają do końca sierpnia.

WYTYCZONE OBJAZDY >> Czytaj Całość


Informacja o utrudnieniach w ruchu w związku z realizacją zadania „ Budowa łącznika Wojska Polskiego – Sikorskiego”


W dniu 21 czerwca 2017 r. od godzin porannych zostanie wyłączony z ruchu odcinek ul. Wojska Polskiego od ul. Armii Krajowej do ul. Sikorskiego. Planowany czas zamknięcia ulicy do 31 sierpnia 2017 r.
W etapie pierwszym budowy połączenia ulic Sikorskiego i Wojska Polskiego w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom drogi oraz zminimalizowania utrudnień w ruchu kołowym zaprojektowano wykonanie prac przy zamknięciu ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ul. Armii Krajowej od skrzyżowania  z ul. Gen. W. Sikorskiego i wyznaczeniu objazdu. Zamknięty odcinek jezdni będzie wygrodzony  zaporami drogowymi U-20b ze światłami koloru czerwonego i znakiem B-1.

W ramach zamkniętego placu budowy Wykonawca wydzieli bezpieczną powierzchnię dla ruchu pieszych o szerokości minimum 1,25 m i wygrodzi ją od frontu robót zaporami U-20c.  Z uwagi
na zamknięcie wlotu ulicy Wojska Polskiego wyznaczono objazd w kierunku miejscowości Żary i Zielona Góra – trasa objazdu: ul. Sikorskiego, droga wojewódzka nr 292, ulica Wojska Polskiego (w przeciwnym kierunku analogicznie). Szczegółowa lokalizacja tablic F-9 na terenie miejscowości Głogów ma zapobiec poruszaniu się pojazdów w kierunku zamkniętego odcinka drogi powiatowej nr 1033D i dla ruchu lokalnego ma bardzo ważne znaczenie z uwagi na możliwości wyboru alternatywnych tras w kierunku przedmiotowych miejscowości.

W ramach wyłączenia jednego wlotu na skrzyżowaniu Wojska Polskiego – Sikorskiego, nie zmieniono koordynacji sygnalizacji świetlnej. Niemniej wykonawca zadania będzie bacznie obserwował sytuację na skrzyżowaniu  i w przypadku tworzenia się kolejek pojazdów będzie podejmował działania zmierzające do  zaprojektowania korekt  programu sygnalizacji świetlnej z pominięciem czasu zielonego na wlocie Wojska Polskiego (od strony Armii Krajowej).

 Na przedmiotowym skrzyżowaniu wprowadzono odpowiednie do sytuacji oznakowanie związane z zamknięciem wlotu ulicy Wojska Polskiego. Natomiast na ulicy Armii Krajowej pod znakami B-18 „3,5t” wprowadzono tabliczki dopuszczające ruchu pojazdów komunikacji zbiorowej – zatem ich trasa ulegnie zmianie.  

Trasa komunikacji miejskiej w szczególności autobusu linii nr 50 i 57 ulegnie zmianie w zakresie przebiegu tj. z uwagi na zamknięcie w/w odcinka linia autobusowa będzie się poruszać poprzez
ul. Armii Krajowej wobec powyższego linie autobusowe będą się zatrzymywać na ul. Sikorskiego na poszczególnych przystankach.

Dodatkowo na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 12 / wojewódzkiej nr 292 / powiatowej nr 1033D od strony m. Żary ustawiono oznakowanie informacyjne o zamkniętym odcinku ulicy Wojska Polskiego wraz z zalecanym objazdem do Centrum. Do oznakowania objazdów zastosowano znaki F-9.  

- dla pojazdów poruszających się od strony Nielubi - objazd ul. Józefa Piłsudskiego do ul. Sikorskiego lub ul. Józefa Piłsudskiego do ul. Legnickiej, dalej w kierunku ronda przy Placu Konstytucji 3-go Maja i ul. Sikorskiego,

- dla pojazdów poruszających się od strony Jerzmanowej – dojazd do ul. Wojska Polskiego poprzez DK12  ul. Józefa Piłsudskiego,

 Nadmieniam iż na  każdym skrzyżowaniu  ulic podporządkowanych z ul. Sikorskiego jak i Wojska Polskiego ustawione jest oznakowanie pionowe informujące o objazdach i kierunku poruszania się

 Wszelkie prace będą prowadzone w sposób bezpieczny. Przepraszamy z utrudnienia i prosimy o stosowanie się do oznakowania  pionowego.

O wszelkich utrudnieniach będziemy na bieżąco.
Info : UM GłogówKomentarze (3)1. 18-06-2017 18:08
będzie ciężko. Ta droga ma duże natężenie ruchu i przekładając go na rondo i armii krajowej będzie odczuwalne dla jej mieszkańców. No ale jeśli ma być lepiej to trzeba się przemęczyć
Dodane przez kierowca (IP: 94.254.241) (Gość)
2. 18-06-2017 23:52
rondo powinno byc na skrzyzowaniu wojska polskiego i sikorskiego... to tu najwiecej wypadko jest, a w niedziele swiatla sa tak szybko wylaczane ze nie ma sie jak przebic
Dodane przez magda (IP: 217.99.246) (Gość)
3. 19-06-2017 20:02
Prezydent na korepetycje
Poprzedni prezydent gdy przebudowywał Krzywoustego, Wały Chrobrego i Piastowską gdzie zostały zbudowane TRZY RONDA i NOWY MOSTEK nad strumykiem Sempólno nawet na sekundę nie wyłączył tej drogi z ruchu. To była dobra organizacja budowy i troska o użytkowników tej drogi. Obecny prezydent powinien wziąć korepetycje u poprzednika a wtedy będzie sprawnie realizował inwestycje.
Dodane przez kierowca (IP: 178.235.42) (Gość)

Napisz komentarz
  • Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
  • Komentarze naruszające Regulamin GPI będą usuwane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Zachowaj w pamięci treść jeżeli pomyliłeś kod.
Głogowski Portal Informacyjny informuje, że poglądy i opinie przedstawiane w komentarzach nie są poglądami Redakcji GPI i nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Każda osoba dodając komentarz (wpis) potwierdza, że zapoznała się i w pełni akceptuje warunki regulaminu GPI co oznacza, że przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność prawną z powstanie i istnienie tego komentarza (wpisu) oraz wyraża również zgodę na dodanie nr IP do swojego podpisu w komentarzu.

UWAGA!
Komentarze zawierające słowa ogólnie uznane za wulgarne i obraźliwe będa usuwane.
Prosimy o przestrzeganie regulaminu GPI i nie wpisywanie w komentarzach żadnych danych osobowych innych osób tj. nazwisk, adresów, telefonów itd.

Więcej informacji - Regulamin GPI >>
Imię:
Tytuł:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:Kod antyspamowy:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.1
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Reklama

Ostatnie mieszkanie 112 m2 w cenie
299 tys. zł brutto!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Głogowskie linki

więcej linków >>

Ostatnio w galerii...

Skanery

Skaner Kaspersky Lab
Skaner MKS
Skaner Panda Software
Skaner Symatec