Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji
,

Ogłoszenie

Baner promujący Głogowskie Partnerstwo Organizacji Pozarządowych RONDO - RONDO.glogow.pl

Reklama

Szybki dostęp

ROZKŁADY JAZDY:
Komunikacja Miejska
PKS Głogów
PKP
BUSY

NASZE MIASTO:
MAPA
Policja
Baza Stron WWW

PORTAL GPI
WSPÓŁPRACA
REKLAMA
KONTAKT
POBIERZ LOGO
POLITYKA PRYWATNOŚCI

Reklama

Reklama

Na Głogowskim Forum...

WYDARZENIA


MZKS Chrobry

MAPA GŁOGOWA

GŁOGOWSKIE NIERUCHOMOŚCI


Nowa Oferta !!!
ul. Polska, 3 pokoje, 60 m²
ul. Rynek, 3 pokoje, 75 m²
ul. Wojska Polskiego, 3 pokoje, 50 m²
ul. Grodzka, 2 pokoje, 42 m²
ul. Moniuszki, 2 pokoje, 36 m²
ul. Niedziałkowskiego, 3 pokoje, 55 m²
ul. Obrońców Pokoju, 1 pokój, 30 m²
ul. Wojska Polskiego, 3 pokoje 49 m²
Plac Mieszka I, 3 pokoje, 64 m²Kamienica Stare Miasto - okazja
Budynek mieszkalno - uslugowy w Centrum
Piękny dom z bali
Pokoje biurowo - usługowe do wynajmu
Luksusowy dom przed Polkowicami
Działki budowlane
KOmfortowy dom w Sławie -okazja!
Nieduży nowy dom ok. Głogowa
Budynek do wynajmu na przyjęcia, uroczys
Rozpoczęta budowa tanioMieszkanie 70,90m2 180.000 zł
Dom w Głogowie,ul.Lotników
Atrakcyjne mieszkanie 255 tys.
Działka w Szlichtyngowej okolice rynku
Działka w Szlichtyngowej okazyjna cena
Grunty rolne Przedmoście
Kawalerka do wynajęcia Kopernik
Mieszkanie do wynajęcia z garażem

-------------


-------------


Oferta tygodnia!!!
Mieszkanie 3 pokojowe w Polkowicach
Mieszkanie os. Kopernik, ul. Andromedy
Dom wolnostojący w Nowych Drzewcach
Dom na Osiedlu Słonecznym w Głogowie
Dom w stanie deweloperskim Kulów
Mieszkanie- kawalerka ul. Elektryczna
Mieszkanie na Starym Mieście
Dom przy ul. Zielonej
Mieszkanie 3 pokojowe, os. Kopernik
Zapraszamy: Stare Miasto ul. Starowałowa 1 

Dom na ul. Prusa w Głogowie
Piękna rodzinna posiadłość w JACZOWIE
Mieszkanie 3 pokoje na Norwida
Dworek Głogowski
Dom w Kliszowie
Nowy dom w Jaczowie
Dom w ZAMYSŁOWIE
Nowy dom w SERBACH
Dom u zbud.bliźniaczej w Szlichtyngowej
Mieszkanie 3 pokojowe na ul. Moniuszki
Zapraszamy: Głogów , ul. Kołłątaja 22.  

OKAZJA - NISKA CENA, 3 pokoje - Kopernik
Mieszkanie 35,7 mkw I piętro ŚRÓDMIEŚCIE
Mieszkanie w Polkowicach
Mieszkanie 60,60 mkw - KOPERNIK
Mieszkanie 58 mk2, II p. - ŚRODMIEŚCIE
Mieszk. w kamienicy 68 m2 - os. Chrobry
Mieszkanie 2 pok. - 120 tys. Hutnik
Mieszk. do wynajęcia 2 pok. centrum
Dom w Jakubowie - TYLKO 95 tys.
Dom w Grochowicach - 165 tys.
www.openhouse.com.pl 

3 pokoje, Kosmonautów Polskich, 71,4mkw
3 pokoje, Kosmonautów Polskich, 62,7mkw
3 pokoje, Perseusza, 1 piętro 51mkw
3 pokoje, Wojska Polskiego, 56,20mkw
3 pokoje, Wojska Polskiego, 50,20mkw
3 pokoje, Wojska Polskiego 55,70mkw
3 pokoje, Niedziałkowskiego, 52,7mkw
3 pokoje, Neptuna, 60,3mkw
3 pokoje, Herkulesa, 63mkw
3 pokoje, Neptuna, 63mkw

Krew to życieBędą objazdy - zamkną część ulicy Wojska Polskiego Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
18.06.2017.   
18.06.2017.
Rozkopane i zamknięte dla ruchu. Od kilku tygodni w Głogowie trwa remont pierwszego odcinka Alei Wolności i ulicy Moniuszki. Za kilka dni w plac budowy zamieni się również część ulicy Wojska Polskiego i ul. Sikorskiego. Kolejne utrudnienia w tej części miasta spowoduje budowa łącznika tych dwóch ulic i dwóch rond.Od środy 21 czerwca w związku z tą inwestycją obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu i objazdy.

- Prace rozpoczną się za kilka dni. O ile budowa drogi nie będzie odczuwalna ponieważ ten teren nie jest teraz używany, to już budowa ronda przy Interferiach na ulicy Wojska Polskiego i przy klasztorze na ulicy Sikorskiego będzie powodować zmiany w organizacji ruchu. Wszyscy będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, ale docelowo po zakończeniu tych inwestycji na pewno dużo lepiej, łatwiej i bezpieczniej będziemy poruszać się po Głogowie - mówił Prezydent Rafael Rokaszewicz.

W pierwszym etapie prac wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Wojska Polskiego od ul. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Gen. W. Sikorskiego. Objazdy zostaną wytyczone zarówno dla kierowców jak i dla autobusów Komunikacji Miejskiej. Zmieni się trasa linii nr 50 i 57. Utrudnienia potrwają do końca sierpnia.

WYTYCZONE OBJAZDY >> Czytaj Całość


Informacja o utrudnieniach w ruchu w związku z realizacją zadania „ Budowa łącznika Wojska Polskiego – Sikorskiego”


W dniu 21 czerwca 2017 r. od godzin porannych zostanie wyłączony z ruchu odcinek ul. Wojska Polskiego od ul. Armii Krajowej do ul. Sikorskiego. Planowany czas zamknięcia ulicy do 31 sierpnia 2017 r.
W etapie pierwszym budowy połączenia ulic Sikorskiego i Wojska Polskiego w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom drogi oraz zminimalizowania utrudnień w ruchu kołowym zaprojektowano wykonanie prac przy zamknięciu ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ul. Armii Krajowej od skrzyżowania  z ul. Gen. W. Sikorskiego i wyznaczeniu objazdu. Zamknięty odcinek jezdni będzie wygrodzony  zaporami drogowymi U-20b ze światłami koloru czerwonego i znakiem B-1.

W ramach zamkniętego placu budowy Wykonawca wydzieli bezpieczną powierzchnię dla ruchu pieszych o szerokości minimum 1,25 m i wygrodzi ją od frontu robót zaporami U-20c.  Z uwagi
na zamknięcie wlotu ulicy Wojska Polskiego wyznaczono objazd w kierunku miejscowości Żary i Zielona Góra – trasa objazdu: ul. Sikorskiego, droga wojewódzka nr 292, ulica Wojska Polskiego (w przeciwnym kierunku analogicznie). Szczegółowa lokalizacja tablic F-9 na terenie miejscowości Głogów ma zapobiec poruszaniu się pojazdów w kierunku zamkniętego odcinka drogi powiatowej nr 1033D i dla ruchu lokalnego ma bardzo ważne znaczenie z uwagi na możliwości wyboru alternatywnych tras w kierunku przedmiotowych miejscowości.

W ramach wyłączenia jednego wlotu na skrzyżowaniu Wojska Polskiego – Sikorskiego, nie zmieniono koordynacji sygnalizacji świetlnej. Niemniej wykonawca zadania będzie bacznie obserwował sytuację na skrzyżowaniu  i w przypadku tworzenia się kolejek pojazdów będzie podejmował działania zmierzające do  zaprojektowania korekt  programu sygnalizacji świetlnej z pominięciem czasu zielonego na wlocie Wojska Polskiego (od strony Armii Krajowej).

 Na przedmiotowym skrzyżowaniu wprowadzono odpowiednie do sytuacji oznakowanie związane z zamknięciem wlotu ulicy Wojska Polskiego. Natomiast na ulicy Armii Krajowej pod znakami B-18 „3,5t” wprowadzono tabliczki dopuszczające ruchu pojazdów komunikacji zbiorowej – zatem ich trasa ulegnie zmianie.  

Trasa komunikacji miejskiej w szczególności autobusu linii nr 50 i 57 ulegnie zmianie w zakresie przebiegu tj. z uwagi na zamknięcie w/w odcinka linia autobusowa będzie się poruszać poprzez
ul. Armii Krajowej wobec powyższego linie autobusowe będą się zatrzymywać na ul. Sikorskiego na poszczególnych przystankach.

Dodatkowo na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 12 / wojewódzkiej nr 292 / powiatowej nr 1033D od strony m. Żary ustawiono oznakowanie informacyjne o zamkniętym odcinku ulicy Wojska Polskiego wraz z zalecanym objazdem do Centrum. Do oznakowania objazdów zastosowano znaki F-9.  

- dla pojazdów poruszających się od strony Nielubi - objazd ul. Józefa Piłsudskiego do ul. Sikorskiego lub ul. Józefa Piłsudskiego do ul. Legnickiej, dalej w kierunku ronda przy Placu Konstytucji 3-go Maja i ul. Sikorskiego,

- dla pojazdów poruszających się od strony Jerzmanowej – dojazd do ul. Wojska Polskiego poprzez DK12  ul. Józefa Piłsudskiego,

 Nadmieniam iż na  każdym skrzyżowaniu  ulic podporządkowanych z ul. Sikorskiego jak i Wojska Polskiego ustawione jest oznakowanie pionowe informujące o objazdach i kierunku poruszania się

 Wszelkie prace będą prowadzone w sposób bezpieczny. Przepraszamy z utrudnienia i prosimy o stosowanie się do oznakowania  pionowego.

O wszelkich utrudnieniach będziemy na bieżąco.
Info : UM GłogówKomentarze (3)1. 18-06-2017 18:08
będzie ciężko. Ta droga ma duże natężenie ruchu i przekładając go na rondo i armii krajowej będzie odczuwalne dla jej mieszkańców. No ale jeśli ma być lepiej to trzeba się przemęczyć
Dodane przez kierowca (IP: 94.254.241) (Gość)
2. 18-06-2017 23:52
rondo powinno byc na skrzyzowaniu wojska polskiego i sikorskiego... to tu najwiecej wypadko jest, a w niedziele swiatla sa tak szybko wylaczane ze nie ma sie jak przebic
Dodane przez magda (IP: 217.99.246) (Gość)
3. 19-06-2017 20:02
Prezydent na korepetycje
Poprzedni prezydent gdy przebudowywał Krzywoustego, Wały Chrobrego i Piastowską gdzie zostały zbudowane TRZY RONDA i NOWY MOSTEK nad strumykiem Sempólno nawet na sekundę nie wyłączył tej drogi z ruchu. To była dobra organizacja budowy i troska o użytkowników tej drogi. Obecny prezydent powinien wziąć korepetycje u poprzednika a wtedy będzie sprawnie realizował inwestycje.
Dodane przez kierowca (IP: 178.235.42) (Gość)

Napisz komentarz
  • Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
  • Komentarze naruszające Regulamin GPI będą usuwane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Zachowaj w pamięci treść jeżeli pomyliłeś kod.
Głogowski Portal Informacyjny informuje, że poglądy i opinie przedstawiane w komentarzach nie są poglądami Redakcji GPI i nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Każda osoba dodając komentarz (wpis) potwierdza, że zapoznała się i w pełni akceptuje warunki regulaminu GPI co oznacza, że przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność prawną z powstanie i istnienie tego komentarza (wpisu) oraz wyraża również zgodę na dodanie nr IP do swojego podpisu w komentarzu.

UWAGA!
Komentarze zawierające słowa ogólnie uznane za wulgarne i obraźliwe będa usuwane.
Prosimy o przestrzeganie regulaminu GPI i nie wpisywanie w komentarzach żadnych danych osobowych innych osób tj. nazwisk, adresów, telefonów itd.

Więcej informacji - Regulamin GPI >>
Imię:
Tytuł:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:Kod antyspamowy:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.1
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »