Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji
,

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Na Głogowskim Forum...

Reklama

WYDARZENIA


MZKS Chrobry

MAPA GŁOGOWA

GŁOGOWSKIE NIERUCHOMOŚCI


Nowa Oferta !!!
ul. Polska, 3 pokoje, 60 m²
ul. Rynek, 3 pokoje, 75 m²
ul. Wojska Polskiego, 3 pokoje, 50 m²
ul. Grodzka, 2 pokoje, 42 m²
ul. Moniuszki, 2 pokoje, 36 m²
ul. Niedziałkowskiego, 3 pokoje, 55 m²
ul. Obrońców Pokoju, 1 pokój, 30 m²
ul. Wojska Polskiego, 3 pokoje 49 m²
Plac Mieszka I, 3 pokoje, 64 m²Kamienica Stare Miasto - okazja
Budynek mieszkalno - uslugowy w Centrum
Piękny dom z bali
Pokoje biurowo - usługowe do wynajmu
Luksusowy dom przed Polkowicami
Działki budowlane
KOmfortowy dom w Sławie -okazja!
Nieduży nowy dom ok. Głogowa
Budynek do wynajmu na przyjęcia, uroczys
Rozpoczęta budowa tanioMieszkanie 70,90m2 180.000 zł
Dom w Głogowie,ul.Lotników
Atrakcyjne mieszkanie 255 tys.
Działka w Szlichtyngowej okolice rynku
Działka w Szlichtyngowej okazyjna cena
Grunty rolne Przedmoście
Kawalerka do wynajęcia Kopernik
Mieszkanie do wynajęcia z garażem

-------------


-------------


Oferta tygodnia!!!
Mieszkanie 3 pokojowe w Polkowicach
Mieszkanie os. Kopernik, ul. Andromedy
Dom wolnostojący w Nowych Drzewcach
Dom na Osiedlu Słonecznym w Głogowie
Dom w stanie deweloperskim Kulów
Mieszkanie- kawalerka ul. Elektryczna
Mieszkanie na Starym Mieście
Dom przy ul. Zielonej
Mieszkanie 3 pokojowe, os. Kopernik
Zapraszamy: Stare Miasto ul. Starowałowa 1 

Dom na ul. Prusa w Głogowie
Piękna rodzinna posiadłość w JACZOWIE
Mieszkanie 3 pokoje na Norwida
Dworek Głogowski
Dom w Kliszowie
Nowy dom w Jaczowie
Dom w ZAMYSŁOWIE
Nowy dom w SERBACH
Dom u zbud.bliźniaczej w Szlichtyngowej
Mieszkanie 3 pokojowe na ul. Moniuszki
Zapraszamy: Głogów , ul. Kołłątaja 22.  

OKAZJA - NISKA CENA, 3 pokoje - Kopernik
Mieszkanie 35,7 mkw I piętro ŚRÓDMIEŚCIE
Mieszkanie w Polkowicach
Mieszkanie 60,60 mkw - KOPERNIK
Mieszkanie 58 mk2, II p. - ŚRODMIEŚCIE
Mieszk. w kamienicy 68 m2 - os. Chrobry
Mieszkanie 2 pok. - 120 tys. Hutnik
Mieszk. do wynajęcia 2 pok. centrum
Dom w Jakubowie - TYLKO 95 tys.
Dom w Grochowicach - 165 tys.
www.openhouse.com.pl 

3 pokoje, Kosmonautów Polskich, 71,4mkw
3 pokoje, Kosmonautów Polskich, 62,7mkw
3 pokoje, Perseusza, 1 piętro 51mkw
3 pokoje, Wojska Polskiego, 56,20mkw
3 pokoje, Wojska Polskiego, 50,20mkw
3 pokoje, Wojska Polskiego 55,70mkw
3 pokoje, Niedziałkowskiego, 52,7mkw
3 pokoje, Neptuna, 60,3mkw
3 pokoje, Herkulesa, 63mkw
3 pokoje, Neptuna, 63mkw

Krew to życieOkuliści spotkali się w Głogowie Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
05.02.2018.   
05.02.2018.3 lutego w siedzibie Kliniki Okulistycznej VITA-MED w Głogowie po raz 12-sty odbyła się organizowana przez placówkę konferencja dla lekarzy okulistów. Tym razem tematem spotkania były „Zagadnienia okulistyki współczesnej w codziennej praktyce”. Do Głogowa przyjechało kilkudziesięciu specjalistów z regionu, by uczestniczyć w cyklu wykładów pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. n. med. Marty Misiuk-Hojło.

– Po raz 12-sty już zaprosiliśmy do naszej kliniki lekarzy okulistów z innych placówek, by tym razem wspólnie zastanowić się nad współczesnymi aspektami leczenia wad wzroku w naszej codziennej pracy – mówi dr Ewa Bobińska-Kachnowicz, prezes Kliniki Okulistycznej Vita-Med. – Wierzę, że zaproponowane przez nas wykłady, które odbyły się w ramach konferencji oraz będące ich efektem dyskusje i wnioski przyczynią się do pogłębienia naszej wiedzy i jeszcze skuteczniejszego wykorzystywania jej dla dobra pacjentów – dodaje.


Konferencja rozpoczęła się wykładem będącej kierownikiem naukowym organizowanego przez VITA-MED spotkania prof. dr hab. n. med. Marty Misiuk-Hojło, która przybliżyła uczestnikom najnowsze trendy w leczeniu jaskry. Z roku na rok diagnozuje się tę chorobę u coraz większego odsetka Polaków – szczególnie po 40 roku życia. Kolejnym punktem konferencji był wykład dr Ewy Bobińskiej-Kachnowicz dotyczący refrakcyjnej, czyli korygującej współistniejące wady wzroku, chirurgii zaćmy. Prezes kliniki VITA-MED opowiedziała o najnowszych  osiągnięciach  w tej dziedzinie, głogowska placówka jest w kontekście tego rodzaju leczenia zaćmy jedną z najnowocześniejszych w Polsce. Pierwszą część konferencji zakończył wykład dr n. med. Joanny Adamiec-Mroczek dotyczący najnowszej, nieinwazyjnej metody obrazowania naczyń wewnątrz oka (tzw. metody angio-OCT) oraz tego, czy może ona obecnie zastąpić dotychczasowe sposoby wykonywania tego zabiegu.

Oprócz zaproszonych specjalistów, w konferencji wzięli także udział przedstawicie lokalnych mediów. W przerwie pomiędzy wykładami odbyła się konferencja prasowa z ich udziałem, przy okazji której rozmawiali oni z kierownik naukową całego wydarzenia, prof. dr hab. n. med. Martą Misiuk-Hojło i przedstawicielami VITA-MEDu: dr Ewą Bobińską-Kachnowicz, drem Jarosławem Kachnowiczem oraz drem Karolem Nienartowiczem. Podczas tej konferencji prof. Misiuk-Hojło, na codzień kierownik Kliniki Okulistycznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, podkreślała swoje zadowolenie z udanej wieloletniej współpracy z VITA-MEDem. Dziennikarze pytali m.in. o wprowadzane przez głogowską placówkę innowacje i nowości: dr Jarosław Kachnowicz opowiadał o stale unowocześnianych sposobach leczenia choćby chorób rogówki, zaś dr Ewa Bobińska-Kachnowicz odpowiadała na pytania dotyczące światowej nowości, soczewki fakijnej Visian ICL, która znalazła się w ofercie VITA-MEDu oraz zabiegów medycyny estetycznej, o które także poszerzyło się portfolio usług placówki w 2018 roku. – Naszym priorytetem jest stałe podnoszenie poziomu usług Kliniki Okulistycznej VITA-MED tak, aby nasi pacjenci byli leczeni na światowym poziomie – podsumował dr Karol Nienartowicz.

Drugą połowę konferencji rozpoczął wykład dra Jarosława Kachnowicza dotyczący obecnego stanu oraz perspektyw leczenia chorób rogówki sposobem tzw. crosslinkingu, czyli umieszczania bezpośrednio w oku kropli specjalnego roztworu. Następne mgr Maria Kąsinowska reprezentująca współorganizatora konferencji, firmę Novartis przyjrzała się zagadnieniu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w okulistyce. Konferencję zakończył wykład współpracującej od niedawna z VITA-MEDem dr n. med. Anety Hill-Bator dotyczący najnowszych wytycznych w leczeniu zespołu suchego oka.

Wzorem poprzednich edycji konferencji organizowanych przez głogowski VITA-MED, sobotnie spotkanie, którego tematem przewodnim były „Zagadnienia okulistyki współczesnej w codziennej praktyce” był okazją do bezpośredniej wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami oraz wyciągnięcia wniosków mających w efekcie stać się kolejnymi krokami w rozwoju niezwykle ważnej i skomplikowanej dziedziny medycyny, jaką jest okulistyka. – Czynne uczestnictwo w rozwoju tej nauki a co za tym idzie jeszcze skuteczniejsza pomoc pacjentom jest dla nas jako lekarzy oraz naszej kliniki największą motywacją – podsumowała dr Ewa Bobińska-Kachnowicz, prezes Kliniki Okulistycznej Vita-Med.
Dodaj komentarz...
Napisz komentarz
  • Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
  • Komentarze naruszające Regulamin GPI będą usuwane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Zachowaj w pamięci treść jeżeli pomyliłeś kod.
Głogowski Portal Informacyjny informuje, że poglądy i opinie przedstawiane w komentarzach nie są poglądami Redakcji GPI i nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Każda osoba dodając komentarz (wpis) potwierdza, że zapoznała się i w pełni akceptuje warunki regulaminu GPI co oznacza, że przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność prawną z powstanie i istnienie tego komentarza (wpisu) oraz wyraża również zgodę na dodanie nr IP do swojego podpisu w komentarzu.

UWAGA!
Komentarze zawierające słowa ogólnie uznane za wulgarne i obraźliwe będa usuwane.
Prosimy o przestrzeganie regulaminu GPI i nie wpisywanie w komentarzach żadnych danych osobowych innych osób tj. nazwisk, adresów, telefonów itd.

Więcej informacji - Regulamin GPI >>
Imię:
Tytuł:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:Kod antyspamowy:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.1
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »