Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji
,

MECZ NA ŻYWO

 

ZOBACZ
RELACJĘ


>> kliknij tutaj <<

 
KONIEC MECZU

Reklama

Reklama

Reklama

WYDARZENIA


Reklama

MZKS Chrobry

MAPA GŁOGOWA

GŁOGOWSKIE NIERUCHOMOŚCI


MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DOMY NA SPRZEDAŻ
LOKALE NA SPRZEDAŻ
LOKALE DO WYNAJĘCIA
HALE NA SPRZEDAŻ
OBIEKTY NA SPRZEDAŻ
TYLKO U NAS, Dom w Głogowie, Paulinów
TYLKO U NAS, Dom w Głogowie, szeregowiec
Tylko u NAS, Dom w Głogowie - wolnostojącyKamienica Stare Miasto - okazja
Dom na oś "Hutnik"
Piękny dom z bali
Pokoje biurowo-usługowe do wynajmu
Dom z dużą działką ok Glogowa
Działki budowlane
Budynek warsztatowy
Budynek do wynajmu na przyjęcia, uroczys
Nowy Dom blisko S3 okazjaMieszkanie 70,90m2 180.000 zł
Dom w Głogowie,ul.Lotników
Atrakcyjne mieszkanie 255 tys.
Działka w Szlichtyngowej okolice rynku
Działka w Szlichtyngowej okazyjna cena
Grunty rolne Przedmoście
Kawalerka do wynajęcia Kopernik
Mieszkanie do wynajęcia z garażem

-----------------


-------------------

Zapraszamy: Stare Miasto ul. Starowałowa 1 

Dom w Sławie Śląskiej
Dom w Sobinie k/Polkowic
Mieszkanie w Polkowicach
Mieszkanie 2 pokoje IV piętro
Dom na ul. Prusa w Głogowie
Domy w zabudowie bliźniaczej w SERBACH
Działka nieopodal Lasu W Głogówku
Dom w Starej Rzece
Dworek Głogowski
Piękny dom w RADWANICACH
Zapraszamy: Głogów , ul. Kołłątaja 22.  

Mieszkanie na Starym Mieście - 52,30 mkw
Mieszkanie Złota Podkowa - 3 pokoje
Mieszkanie na Starym Mieście - 79mk
kawalerka do wynajęcia Stare Miasto
kawalerka do wynajęcia - Śródmieście
Mieszkanie na Koperniku - 79 mkw
Mieszkanie w Śródmieściu
Dom do wynajęcia
Dom w Łagoszowie Małym
www.openhouse.com.pl 

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
WYKOŃCZENIE POD KLUCZ
NOWE MIESZKANIA DEWELOPERSKIE
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DOMY NA SPRZEDAŻ
MIESZKANIA NA WYNAJEM
LOKALE NA WYNAJEM
KREDYTY HIPOTECZNE I GOTÓWKOWE
DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ
SKUP NIERUCHOMOŚCI

Krew to życie

Reklama


Na Winobranie do Zielonej Góry Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
07.09.2018.   
07.09.2018.

Doroczne święto stało się wielką tradycją. Na tyle dużą, że przyciąga do siebie również osoby z wielu miast w naszym regionie. Zielonogórzanie gotowi są już do przyjęcia gości, a program bogaty jest w różne inicjatywy.

Już 8 września (sobota) od godziny 10:00 będzie można poznać smaki i tajniki przygotowania trunków w Miasteczku Winiarskim na Starym Rynku. Tu prezentować się będą reprezentacje z między innymi Wilkanowa, Byczy, Grodziska Wielkopolskiego, Starej Wsi, Jakubowa, Mozowa czy Wiechlic. W kościele patronalnym pw. Świętego Urbana I o godzinie 20:00 przeprowadzona będzie uroczysta msza ku czci patrona.
 
PROGRAM >> Czytaj Całość
 
Pociągi >> Czytaj CałośćScena Winobraniowa przywita Orkiestrę Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej pod batutą Czesława Grabowskiego w programie „Tanecznie i filmowo” od godziny 20:0 w pobliżu placu Powstańców Wielkopolskich. Chętni udadzą się na zwiedzanie winnic, autobusy wycieczkowe będą startować z parkingu przy Palmiarni. W planach tegorocznych ujęto również specjalny pokaz mappingu artystów z Torunia, świetlny park rzeźb czy spotkania teatralne.

Degustacje potraw i trunków dopełnione będą wystawami, imprezami sportowymi i koncertami, tu między innymi Jenny Berggren z Ace of Base, Agnieszka Chylińska i Closterkeller.

Wspomniane elementy obchodów wielkiego święta, to zaledwie wycinek bogatego programu. Szczegółowy program jest dostępny na plakatach i wydarzeniach facebookowych.  

 
 
 
GWIAZDY WINOBRANIA - SCENA GŁÓWNA:
 
08.09 (sobota) - FILHARMONIA ZIELONOGÓRSKA
09.09 (niedziela) - Jenny Berggren z ACE OF BASE
10.09 (poniedziałek) - AGNIESZKA CHYLIŃSKA
11.09 (wtorek) - GROMEE
12.09 (środa) - COMA
13.09 (czwartek) - NATALIA KUKULSKA
14.09 (piątek) - BRACIA
15.09 (sobota) - BEATA I BAJM
 


SCENA MIASTECZKA WINIARSKIEGO - PRZY RATUSZU:
wystąpią między innymi:

ALPHA DOG - 08.09 (sobota) godz.18.45
LIPALI - 08.09 (sobota) godz.21.00
ARTUR STRĄCZEK - 09.09 (niedziela) godz.17.00
WHAT THE FUNK - 09.09 (niedziela) godz.18.45
DRYMBA DA DZYGA - 09.09 (niedziela) godz.20.45
HALO - 10.09 (poniedziałek) godz.19.00
CLOSTERKELLER - 10.09 (poniedziałek) godz.21.00
DISCO FEVER - 11.09 (wtorek) godz.19.00
THE POSTMAN - 11.09 (wtorek) godz.21.00
LOVE MAKER - 12.09 (środa) godz.20.45
TERCET EGZOTYCZNY - 13.09 (czwartek) godz.21.00 
POSITIVE THUSDAYS IN DUB - 14.09 (piątek) godz.21.00
ŁUKASZ ŁYCZKOWSKI & 5 RANO - 15.09 (sobota) godz.19.00
BIG DAY - 15.09 (sobota) godz.21.00

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:
http://zok.com.pl/wp-content/uploads/2018/08/Program_Winobrania_2018_a.pdf
 

 
 
 
Zielonogórskie święto Winobrania z POLREGIO

Już 8 września rusza największe w Polsce święto winiarstwa, czyli Winobranie w Zielonej Górze. POLREGIO z radością włącza się w obchody tego święta. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. 

W łatwy i tani sposób będzie można również dostać się i wyjechać z Winobrania pociągiem po zakończeniu wieczornych imprez.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne atrakcje na stoisku usytuowanym przy charakterystycznej rzeźbie Bachusa. Odwiedzający znajdą tam również pełną informacje o wszystkich imprezach towarzyszących, informacje o aktualnym rozkładzie jazdy oraz ofertach specjalnych. Nie zabraknie również konkursów z ciekawymi nagrodami.
Stoisko to tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy dla odwiedzających Zieloną Górę. Poniżej prezentujemy imprezy, które przez cały okres Winobrania będą cieszyły naszych gości.

 
SOBOTA – NIEDZIELA  8 – 9.09.

Warsztaty "Zostań maszynistą"
Wszyscy odwiedzający stoisko w sobotę i niedzielę będą mieli niepowtarzalną okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w prowadzeniu prawdziwego pociągu. Wiernie oddana kabina maszynisty to nie lada gratka zarówno dla prawdziwych fanów kolei jak również tych, którzy dopiero chcą poznać ten świat. Symulator będzie dostępny od godz. 12.00 do 18.00.PONIEDZIAŁEK 10.09.

Chcecie dowiedzieć się, gdzie w Zielonej Górze parkowały lokomotywy? A może zastanawiacie się, co kryje się za murami Zastalu? Na te i inne pytania odpowiemy na wycieczce śladami kolei w Zielonej Górze. Start o godzinie 11.00, zbiórka w poczekalni dworca w Zielonej Górze. Zaproszenie na wycieczkę dostępne na stoisku POLREGIO.


WTOREK 11.09.

We wtorek na dworcu w Zielonej Górze będzie można dowiedzieć się wszystkiego o kolejarskim fachu. Odwiedzający poznają między innymi tajniki pracy maszynisty, konduktora i pracownika Straży Ochrony Kolei. Warsztaty skierowane przede wszystkich dla dzieci i młodzieży ale nie tylko. "POLREGIO od kuchni" startują co godzinę od 9.00 do 13:00 na holu dworca.


ŚRODA 12.09.

Jeśli interesuje was gdzie prowadziły tory, które jeszcze kilka lat temu wiodły przez Zieloną Górę to z pewnością zainteresuje was wykład o historii kolei szprotawskiej. W trakcie wykładu zaplanowany jest krótki przejazd do Czerwieńska, aby na własne oczy zobaczyć zabytkową lokomotywę parową. Zaproszenia na wykład będą do zdobycia na stoisku POLREGIO. Startujemy o godz. 16.40 na hali dworca.


CZWARTEK 13.09.

"Z POLREGIO do winnicy Julia" to wycieczka idealna dla tych, którzy chcą na własne oczy sprawdzić jak funkcjonuje prawdziwa zielonogórska winnica. W programie również zwiedzanie przyległego do winnicy parku miniatur. Podczas zielonogórskiego święta to pozycja właściwie obowiązkowa. Odjazd pociągu o godz. 15.48 (pociąg REGIO w kierunku Wrocławia). Bilety w cenie 25 zł  do kupienia na stoiku POLREGIO oraz w kasie w Zielonej Górze.


Również w czwartek zapraszamy na niecodzienny pokaz filmowy. Co w nim niezwykłego? Ekran i leżaki ustawione będą w hali dworca w Zielonej Górze. Zobaczymy dwa filmy wyświetlane w ramach Solanin Film Festiwal. Pierwsza propozycja to film "Mocna kawa nie jest wcale taka zła" a druga to "Ja i mój tata". Start o godz.20.00 w hali dworca. Zaproszenia na seans do zdobycia na stoiku POLREGIO.

 

SOBOTA 15.09.

Podczas Winobrania do winnego grodu zawita prawdziwa lokomotywa parowa. To jedna z niewielu okazji, żeby poczuć się jak pasażer z ubiegłej epoki i ruszyć w podróż w zabytkowym wagonie. Są to specjalne przejazdy pociągami retro z parowozem z POLREGIO. Pociąg powitać można już o godz. 10.09 na zielonogórskim dworcu. W drogę do Nowogrodu wyruszy po godz. 13:00 a około 16.50 do Krosna Odrzańskiego. Bilety w cenie 50 zł dostępne będą na stoiku lub w kasie na dworcu Zielona Góra, obowiązują zniżki szkolne, studenckie i inne ulgi ustawowe. 

 

NIEDZIELA 16.09.

"Z POLREGIO do winnicy Julia" to wycieczka idealna dla tych, którzy chcą na własne oczy sprawdzić jak funkcjonuje prawdziwa zielonogórska winnica. W programie również zwiedzanie przyległego do winnicy parku miniatur. Podczas zielonogórskiego święta to pozycja właściwie obowiązkowa. Odjazd pociągu o godz. 15.48 (pociąg REGIO w kierunku Wrocławia). Bilety w cenie 25zł  do kupienia na stoiku POLREGIO oraz w kasie w Zielonej Górze.Specjalne pociągi powrotne po koncertach w ofercie "POLREGIO na Winobranie"

Chcesz wpaść na Winobranie i nie martwić się o korki i miejsca parkingowe? Oferta "POLREGIO na winobranie" to doskonała alternatywa dla samochodowej wyprawy. W naszej ofercie w niskiej cenie dojedziesz i wrócisz do domu po wieczornych koncertach plenerowych. Godziny przyjazdu i odjazdu możesz dostosować do swoich potrzeb. Poniżej prezentujemy godziny ostatnich odjazdów w poszczególnych kierunkach.


Zielona Góra 22:05 – Nowogród Osiedle 22:39 – Żary 23:04 – Żagań 23:16 
Zielona Góra 22:30 – Sulechów 22:53 
Zielona Góra 22:44 – Czerwieńsk 22:56 – Budachów 23:19 – Rzepin 23:43
Zielona Góra 23:50 – Nowa Sól 0:09 – Bytom Odrzański 0:18 – Głogów 0:51

Ceny biletów

 

Nowa Sól  lub Sulechów 15zł tam i powrót; powrót tylko pociągiem wieczornym - 10 zł
Bytom Odrzański 20zł tam i powrót, powrót tylko pociągiem wieczornym - 15 zł
Głogów - 30zł tam i powrót, powrót tylko pociągiem wieczornym - 20 zł
kierunek Żary, Żagań, Rzepin  oferta standardowa.

Od powyższych cen obowiązują ulgi ustawowe (szkolna, studencka).  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Reklama

Cena ..... zł za m2 brutto!

Wszystkie mieszkania na Długiej zostały sprzedane. Już wkrótce nowe propozycje, jak zawsze w atrakcyjnej lokalizacji!


Reklama

Głogowskie linki

więcej linków >>

Ostatnio w galerii...

Skanery

Skaner Kaspersky Lab
Skaner MKS
Skaner Panda Software
Skaner Symatec
Polityka Prywatności GPI
Informujemy, że Portal GPI korzysta z tzw. plików cookies (ciasteczka) aby umożliwić prawidłowe działanie stron Głogowskiego Portalu Informacyjnego.
Więcej informacji o plikach cookies dostępne jest TUTAJ. Klikając przycisk "AKCEPTUJĘ" zgadzasz się na używanie plików cookies.