Marzenie stało się rzeczywistością Drukuj Email
Źródło: Redakcja GPI
18.10.2019.
18.10.2019.

Chrobry Głogów pokonał w 14 kolejce Chojniczankę Chojnice 1:0. Zdobywcą zwycięskiego gola był Michał Ilków-Gołąb w 42 minucie.

Chrobry zaczął mecz dynamicznie i oddawane uderzenia w kierunku bramki od między innymi Lebedyńskiego czy Benedyczaka zwiastowały ciekawą grę od pierwszych minut. Sytuacja, która ustawiła mecz zdążyła się po faulu. Zaatakowany został Benedyczak. Strzał z karnego wykorzystał jednak Ilków-Gołąb, któremu anulowano kartkę. Mimo stworzonych sytuacji goście nie wykorzystywali okazji. W drugiej połowie gospodarze kontrolowali przebieg meczu, a strzałów nie zabrakło. Jeden gol wystarczył by rywali „odprawić z kwitkiem”.

Teraz czas na zaległy mecz z Sosnowcem, jeśli uda się pójść za ciosem to mamy znaczącą zmianę w punktacji. Łatwo nie będzie bo w krótkich odstępach czasu gramy trzy mecze. Środa to Zagłębie, a już w kolejną niedzielę zawody ze Stalą Mielec. Kibice na intensywną serię narzekać nie mogą, emocji nie zabraknie.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Cena 4600 zł za m2 brutto

Ostatnie, nowe, bezczynszowe mieszkania u zbiegu ulic Kossaka i Budowlanych, budowane w energooszczędnej technologii, winda, miejskie ogrzewanie, miejsca postojowe w garażu