Stypendia Wójta Gminy Kotla rozdane
Źródło: Redakcja GPI
11.09.2019.   
11.09.2019.

Czterdziestu siedmiu  najzdolniejszych uczniów z terenu Gminy Kotla otrzymało Stypendia Wójta Gminy Kotla. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się 10 września  w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli. Stypendia wręczał Wójt Łukasz Horbatowski wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Haliną Przybylską.

- Jednorazowe wsparcie finansowe przeznaczone jest dla najzdolniejszych uczniów i stanowi formę nagrody za ich osiągnięcia, a także motywację do osiągania jak najwyższych wyników w przyszłości- mówi wójt Łukasz Horbatowski.


Tegoroczne stypendia otrzymali uczniowie:
ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli:


1. Julia Matczak
2. Martyna Przybylska
3. Julia Osińska
4. Daria Osińska
5. Gabriela Filipczuk
6. Żaneta Krause
7. Maria Jóźwiak
8. Adrian Witkowski
9. Olivier Gulanowski
10. Mikołaj Wojcieszonek
11. Julia Dwornicka
12. Angelika Gniewosz
13. Maja Nomejko
14. Alicja Łukasik
15. Krzysztof Krogulec
16. Dominik Walenczak
17. Julia Faryna
18. Bartosz Gajdamowicz
19. Maciej Gniewosz
20. Damian Filipowicz
21. Roksana Mroczkowska
22. Paulina Dziurdziak
23. Jakub Sochacki
24. Aleksandra Surma
25. Milena Kwiatkowska
26. Wiktor Stodoła- średnia 5,79
27. Katarzyna Szuszkiewicz
28. Olena Parzątka
29. Aleksandra Kulesza
30. Julia Urbańczyk


Absolwenci Gimnazjum Gminnego im. Zagłębia Miedziowego w Kotli:
1. Aneta Musiał- średnia 5,72
2. Szymon Knap
3. Natalia Kobiela
4. Sandra Kabat


SP nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa i Uczniowie Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa:
1. Kornelia Jęczmień
2. Beniamin Błaszak
3. Kamil Nawrocki
4. Jagoda Binkowska


SP nr 9 im. Polskich Odkrywców w Głgowie:
1. Paulina Wachal
SP nr 10 im. Mikołaja Kopernika w Głogowie:
1. Filip Studziński
2. Martyna Sajko


SP nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu:


1. Amelia Berhel
2. Kacper Klimala
3. Maciej Kula
SP ASLAN w Głogowie:
1. Zofia Chodacka
Gimnazjum Dwujęzycznego:
1. Aleksandra Walenczak


SP nr 2 Głogowie:
1. Mariusz Pałatyński


Na wniosek dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Głogowie Pani Marioli Kokot specjalne wyróżnienie za wyniki w nauce oraz godne reprezentowanie szkoły w licznych konkursach szkolnych i międzyszkolnych, m. in. plastycznych, fotograficznych, ekologicznych, recytatorskich, matematycznych oraz zawodach sportowych otrzymał uczeń klasy II Maciej Pałatyński.